בשנים האחרונות כל נושא המזון לחיות הביתיות והציוד הנלווה קפץ מדרגה משמעותית. 

מזון לחיות מחמד 

המפעלים המייצרים מזון לכלבים, ביצעו מחקרים רבים ולאור זאת הם החלו לייצר סוגים רבים וחדשים של מזון לחיות המחמד השונות.

עקב כך אפשר לרכוש מוצרים ייעודיים לסוג מסוים של כלבים על פי גודלם ועל פי גילם, כמו גורים, כלבים בוגרים ומבוגרים. לכל אחד מהם יש צרכים שונים ולכן בסוגי המזון המותאמים להם מיושמים הדגשים הנכונים עבורם. יש בהם תוספות של מרכיבים מזינים כמו סלמון או דגים אחרים.

בנוסף לכך גילו כי יש כמה סיבות שבגללן עדיף שבכלבים יאכלו מזון ללא דגנים אשר מזיק להם בסיטואציות מסוימות ולכן קיים מזון ייעודי ללא דגנים.

כך גם עבור החתולים אפשר לרכוש מזון ייעודי יבש עבור גורים ועבור חתולים גדולים יותר, מזוך רך, שימורים ועוד.

נוח מאד שאפשר לרכוש בחנות אחת מוצרים לכל החיות בבית, לכלבים, לחתולים, לציפורים, למכרסמים ולדגים ובמיוחד שיש משלוחים לבית הלקוח ללא צורך לסחוב את השקים הכבדים. 

חנות חיות 

כדי ליהנות מכל המגוון כדאי לרכוש את פריטי המזון לכלבים, לחתולים ולחיות האחרות בבית בחנות מקצועית כמו חנות חיות בפ"ת כיף לחיות, אשר יש בה כמה וכמה אופציות של מזון לחיות אשר מיוצרות במפעלים המובילים בעולם.

מעבר לכך, יש בחנות תמיד גורמים מקצועיים שאפשר להתייעץ לגבי מזון כדי לגבש את ההחלטה הנכונה של התאמת המזון לאור צורך מסוים של החיה או חוסר שביעות רצון ממזון קודם.

אפשר לרכוש כאן את כל האביזרים המקצועיים הנחוצים לחיות הללו כמו סוגים שונים של ארגז חול לחתולים, חומרים להגברה נגד פרעושים, קופסאות מאווררות המיועדות לשהייה של החיות ועוד.