מי שראתה את הסרט "בנעליה", סרט בנות קלאסי בו שתי אחיות מורכבות, הופכות את הנעליים שלהן, לאהבה ואובססיה של ממש, יודעת כי בכל הנוגע לנעליים – אין סוף ליצירתיות, לצבעים ולדגמים השונים שמשתנים או מתחדשים משנה לשנה. בכך, בחירת נעלים מושלמות כמו גם הנוחות ביותר: גורמת לרבות מאיתנו אושר, או להתלהבות, מה שמוביל לקבלת מראה מטופח, נכון ואופנתי.

כיום, נשים יכולות לבחור כל זוג נעליים שירצו, בין אם מדובר בנעלי 'סטילטו' נשיות אדומות עם עקב גבוה במיוחד, לבין אם מדובר בנעליים צבאיות, כדוגמת הפלדיום הקלילות, או המגפיים עשויי גומי שמתאימים לעבודה בחוץ.

למעשה, בין אם את אוהבת את המראה האלגנטי הנשי, לבין אם את מעדיפה פריטים נוחים יותר – חשוב שתדעי לבחור את הזוג המתאים לך מכל! אז כיצד עושים זאת באמת? הנה כמה טיפים טובים:

שימי את הנוחות, מעל הכל…

זה נכון, נעלי נשים הן בין הפריטים הייחודיים ביותר באאוטפיט הנשי, והן עשויות להקנות לכן מראה עשיר בסטייל. גם את מוצאת את הדגם היפה, המרשים והמעוצב ביותר – חשוב כי אף פעם לא תוותרי על נוחות!

בזמן הרכישה, בדקי כי הנעליים בעלות עקבים שאת באמת יכולה להתמודד עמן, כי הרגל יושבת בנוחות בתוך המדרס, וכי את יכולה להתנהל ולהתהלך עם הנעליים שעות ארוכות. בכך תבטיחי קנייה נכונה ויעילה.

לעולם אל תתפשרי על מידה!

גם אם הנעליים שאת רואה בחלון הראווה עשויות מזהב טהור – חשוב כי לעולם, (אבל לעולם!) לא תתפשרי על מידה שאינה מידתך. זה נכון, מידות כמו 37, 38 ואף 39 הן הפופולאריות מכל (לפחות בישראל), ובכך ישנם מקרים בהם זוגות נעליים, אינן זמינות לרכישה.

בכל מקרה, רצוי אף פעם לא להתפשר על מידה קטנה יותר, בעוד שאם בחרת בנעליים במידה אחת מעל מידתך האמיתית – דאגי לרכוש 'ספידות' (הלוא הן רפידות שניתן להניח בתוך הנעליים) שיהפכו את הנעליים לצרות יותר. בכך תוכלי לבצע התאמה נכונה.

נעלי נשים

טרנדים – לא בכל מחיר…

טרנדים זה דבר שבא והולך, ממש כמוך. לכן יש לשים לב כי גם בתחום ההנעלה, את מעודכנת ואופנתית, אך לא על חשבון הנוחות והמראה המתאים לך. כאשר את בוחרת נעליים חדשות, שימי לב כי הן אופנתיות ובדקי כי הן תואמות את הסגנון שלך. עוד שימי לב כי בעת המדידה את מרגישה נוח וטבעי.

חשוב לדעת! בחירת סנדלים תנכיים שחזרו לאופנה, לא תמיד תהיה נכונה עבור כולן, כמו גם בחירת נעלי עקב גבוהות. בעוד שבחירת קבקבים מעץ, או מגפיים גבוהות – יתאימו לסוג מסוים של פעילות. לכן יש להיות אופנתית, אך לא קרבן אופנה.

התאמה למראה היום יומי שלך

זה נכון, לרכוש נעליים עבור אירוע חשוב, זה דבר נחמד, בעוד שנעליים כאלה (כמו נעלי כלה, או נעליים בעלות עקבים גבוהות במיוחד) – יתאימו לכמה אירועים בודדים בחיים. בכך, במידה ואין לך אירוע חשוב באופק, כדאי לבחור זוג שיתאים לשימוש יום יומי.

לדוגמא: תוכלי לבחור מגף סגור המגיע עד הקרסול עבור עבודה וביצוע סידורים. עוד תוכלי לבחור כפכפים עבור בילוי בצהריים או בילוי בחוף הים. כמו גם נעלי ספורט נוחות לקבלת נוחות בחיי היום יום. בחרי נעלי עקב אורתופדיות במידה ואת זקוקה למראה אלגנטי בזמן העבודה.

לסיכום, בזמן שאת מודדת זוג נעליים כזה או אחר, נסי להתעלם מדרכי המכירה השונות משום שכל אלה הן אמירות מכירה שאת ממש לא צריכה להיות מושפעת מהן. הקשיבי רק לעצמך ולגופך, ובכך תוכלי לבצע בחירה נכונה!