התקופה שלפני החתונה לרוב עמוסה בתכנונים רבים, פגישות ומייצרת לחצים רבים. הלחצים הנפשיים המצטברים לאורך התקופה שלפני החתונה מובנים באים לידי ביטוי גם בשרירי הגוף התפוסים. על ידי שחרור הגוף והרפייתו, גם במידה ואין שרירי הגוף תפוסים במידה רבה יכולה להועיל רבות להרפיה נפשית ויצירת נוכחות רבה יותר ברגע החתונה.

יום החתונה זה היום שלך. היום שבו מתקיים נדר הנישואין המרגש עם בחיר ליבך. נשים רבות מבלות את משך היום של החתונה בסידורים אחרונים והכנות אך תופעה שנהיית פופולארית יותר ויותר הינה לקחת את היום הזה בתור יום מפנק מתחילתו ועד לסופו. מכיוון שההכנות לחתונה יכולות להתלוות בלחצים רבים, מומלץ שיום הפינוק לכלה יתמקד בדיוק בשחרור והרפית הכלה, גרימת עונג ואף טיפולים קוסמטיים בהמשכו לכלה.

יום ספא לכלה

במידה ואת מעוניינת ביום פינוק לכלה שיעזור לך להרפות ולהשתחרר לקראת האירוע המרגש, כדאי לך לחפש חבילת פינוק לכלה בספא המאפשר קבלת מספר טיפולים. יום חתונה שמתחיל בניקוי יסודי לגוף ולנפש בחמאם טורקי וממשיך בקבלת עיסוי שוודי מפנק יאפשר לך להשתחרר לקראת הרגע הגדול. בנוסף, כשאת מחפשת חבילת פינוק לכלה בספא, את יכולה להזמין את החברות שלך ללוות אותך ביום הספא המפנק ולהתרגש ביחד איתן ולקבל את ההחלטות האחרונות לגבי האירוע ולהעביר משימות לחברותיך שישמחו לעזור.

טיפולי ספא המתאימים לכלה

את יום הספא ניתן להתחיל בחמאם טורקי. החמאם הטורקי יכול להתבצע בכמה דרכים. בעוד שטיפול הפילינג שמתאפשר בחמאם איננו מהותי לאותו היום אך חווית הקרצוף הייחודית שהחמאם מציע מאפשרת לקבל ניקוי נפשי וגופני יסודי לקראת הכניסה אל השלב הבא שבחיים. לאחר החמאם הטורקי תוכלי להיכנס לג'קוזי מפנק ביחד עם חברותיך ולאחר שהתחלת להרפות ניתן להמשיך ולקבל מסאז' עדין ומפנק כדי לשחרר את כל המתחים הנלווים לאירוע כה מהותי ולהתרכז בדבר החשוב ביותר ביום זה, ליהנות. בסופו של יום הטיפולים המפנק לכלה אצל https://www.r-c.co.il/, תוכלי להתפנות להכנות האחרונות לקראת החתונה כמו להתאפר, ללבוש את השמלה ולהגיע ביחד עם הקרובים אלייך אל החתונה.