אם אתם פקידים או מנהלים העובדים במשרד של עסק או ארגון אחר ומבלים זמן רב בישיבה מול השולחן ומסך המחשב – אתם, ודאי, זקוקים לתנאי עבודה טובים ומשופרים. אחד הנושאים שעליכם לתת עליו את הדעת הוא הכסא המשרדי עליו אתם יושבים. הוא חייב להיות איכותי על מנת לשמור על בריאותכם והכוונה היא, בראש וראשונה, לגב התחתון עליו מוטלים מרבית העומסים, אבל גם לגב העליון. מעבר לכך, שתפוקת העבודה עולה כאשר הישיבה נוחה ואינה מציקה. גם ההנאה מהעיסוק גדלה רבות. כיסא משרדי אורטופדי הוא פתרון נהדר היכול להועיל בכל סיטואציה כזאת.

תכונות

החלטה על רכישת כסא אורטופדי אמורה להיעשות תוך התחשבות בתנאים הקיימים. אם אתם בעלי או מנהלי המשרד אזי ההחלטה היא בידכם. אם אתם עובדים אזי כדאי לכם לשכנע את מנהליכם בדבר הנחיצות של כיסא משרדי איכותי כזה. דרך טובה היא להציג בפניהם את יתרונותיו. הוא ארגונומי וניתן לכווננו לפי הצורך. כך, הגבהת המושב, הטיית הגב. מנגנון נדנוד עם אפשרות נעילה בשלושה מצבים, כרית תמיכה בגב התחתון,  ידיות ומשענת ראש מתכווננות וכדומה. כל אלו הופכים אותו לכסא מעולה. 

כיסא יציב ונאה

הכיסא עצמו עשוי מפלסטיק קשיח ומונח על גלגלים מסיביים מה שמקנה לו יציבות לצד יכולת ניוד נוחה. תוכלו למצוא  עם ריפוד בד איכותי בשלל צבעים מהם ניתן לבחור. מדובר גם על כיסא מרשים במיוחד אשר יעשה את הרושם הדרוש על עובדים ואורחים. יש לכך משמעות במשרד שבו קיימת היררכיה ואשר מגיעים אליו לקוחות, ספקים ועוד. הוא ישתלב היטב גם בקו העיצוב הכללי של משרדכם ויוסיף למראה ולאווירה בו. מומלץ לכם לרכוש אותו ממשווק בעל מוניטין.