חג הפורים מתקרב בצעדי ענק וביחד אתו גם ההכנות לחגיגות ולמסיבות התחפושות הנהוגות בכל שנה. רוצים להתחפש שוב בצורה המקורית והמגניבה ביותר אך אין לכם כוח או זמן להכין את התחפושת לבד השנה? רוצים תחפושת שהמאמץ הנדרש כדי להכינה פשוט מסובך מידי? המאמר הבא בדיוק בשבילכם.

אם אין לכם חשק או כח לייצר תחפושת לבד – פשוט תזמינו!

יכול להיות שכבר אין לכם כוח להסתובב בין חנויות המציעות תחפושות השנה או שהסתובבתם ביניהן אך לא מצאתם את התחפושת שתספק אתכם. אמנם מגוון התחפושות המוצעות בארץ רחב איך הסתובבות אין סופית בין חנויות שונות יכול להיות מייגע. לזכותו של עידן האינטרנט יאמר שהיום מבחר התחפושות והמוצרים בכללי הנגישים לנו גדל באחוזים ענקיים. על ידי שיטוט באתרי אינטרנט ניתן למצוא כמעט כל תחפושת הקיימת כיום בשוק (ראו כאן https://www.bubabuba.com/purim-costumes), אם אי אפשר למצוא את זה באינטרנט, כנראה שגם אי אפשר למצוא את זה בחנויות והדרך היחידה להשיג את התחפושת הינה להכין אותה לבד או להזמין אותה במיוחד ממעצב. לא תמיד אנחנו רוצים להשקיע סכומים גדולים על ידי תשלום למעצב, במיוחד לא כשמדובר באירוע חד פעמי כמו פורים.

במידה וחג הפורים או מסיבת התחפושות קרובה בטווח של שבועות בודדים, מומלץ שתתמקדו אך ורק באתרי חנויות ישראליות המציעות משלוחים פנימיים. חג הפורים ממש בעוד כמה ימים? יש בארץ חברות שליחויות המציעות משלוחי אקספרס מהירים במיוחד, לעיתים מדובר באותו היום אך חשוב לזכור שמשלוחים אלו בדרך כלל יקרים בהרבה ממשלוחים רגילים וגם ממשלוחי אקספרס רגילים.

מה אם חג הפורים בעוד הרבה זמן

כאשר יש טווח של לפחות חודש מחג הפורים או ממסיבת התחפושות הקרובה, ניתן להזמין תחפושות מחול. האתר הפופולרי ביותר הינו אליאקספרס. באתרי השוק הבינלאומי ניתן למצוא מבחר תחפושות עצום במגוון המידות הקיימות. בארץ פועל האתר https://www.bubabuba.com בו תמצאו את כל הנדרש למסיבת פורים מדליקה

אם חג הפורים בעוד פחות מחודש אבל התחפושת שאתם רוצים קיימת רק בחול, ניתן בדרך כלל להזמין את התחפושות במשלוח אקספרס, משלוחי אקספרס בינלאומיים ובמיוחד ממדינות הנחשבות למדינות עולם שלישי כמו סין, יקרים לפעמים גם במאות אחוזים מאשר משלוח רגיל לישראל.

קראו איך לבחור תחפושות לפורים בקלות