שעון אומגה הוא בין מותגי השעונים המובילים והידועים ביותר בעולם ועלותו גבוהה מאוד. שעונים אלה עשויים מחומרי גלם מן הטובים שישנם כמו טיטניום, קריסטל, פלדה שאיננה מחלידה, וכולם כאחד מיוצרים באמצעות הטכנולוגיות החדשניות ביותר.

 

השעון של האסטרונאוטים

אכן זהו כבוד גדול, שעון אומגה אהוד במיוחד בקרב הטסים לחלל, כאשר מדובר כמובן על ארגון נאס"א. הם לא ידעו במדויק אם ניתן לשלוח אסטרונאוטים לחלל כאשר הם מצוידים בשעונים שאינם אוטומטיים, ובמקום זאת השעונים שנרכשו עבדו באמצעות סוללות.

מדובר בשעון הנקרא ספידמאסטר, ובהחלט ניתן לומר כי שעון אומגה הוא היחיד שהגיע לחלל עד כה. לאחר חמישים שנה מאז נחת הבן אדם הראשון על הירח, חברת אומגה החלה לייצר שעונים זהים במספר מוגבל, להם ביקוש רב.

 

מה כה מיוחד בשעוני אומגה?

שעון אומגה הוא בעל מנגנון ייחודי משלו והנה מאפייניו: אלה הם שעונים מדויקים יותר, המנגנון מסייע לכך שהחיכוך בין חלקיו הרבים של השעון יהיו מינימליים.

בנוסף, בשל המרכיבים הכה ייחודיים, שעון אומגה איננו רק יקר, הוא ישמש את הרוכשים למשך שנים רבות, בשל העמידות והחוזק הרב שלו, בהחלט השקעה לכל החיים. זאת ועוד, השעונים מעוצבים להפליא עם רמת גימור לא פחות ממושלמת.

 

מדוע חברת אומגה כה מצליחה?

שעון אומגה הוא בין היוקרתיים ביותר בעולם, הרי לאחר שהחברה נסגרה לא וויתרו עליה והיא הוקמה מחדש. דבר זה הוא הוכחה למעמדם של שעוני אומגה בכל הקשור לעיצוב השעונים ובקרת האיכות שלהם. החברה אף עוסקת בפיתוח של טכנולוגיות חדשות, בהחלט ניתן לומר כי שעון אומגה נמצא בטופ ההיררכיה של שעוני היוקרה. לבסוף, בדומה לשעוני יוקרה אחרים, אם ידכם איננה משגת רכישת שעון אומגה חדש, תמיד ניתן למצוא גם שעון אומגה יד שנייה.

 

רכשו עוד היום שעוני אומגה – שניידר תכשיטים.