הילד שלכם חוגג יום הולדת? אתם מחפשים רעיונות לחגיגות יום ההולדת של הנסיכה שלכם? זה בדיוק הזמן לתכנן מסיבה שונה ומקורית יותר, שתגרום לכל האורחים לשתף פעולה וליהנות ממשחקים מיוחדים ומאווירה משעשעת ומבדרת. כמובן שכל יום הולדת חייב להכין עוגת יום הולדת מושקעת, מוסיקה טובה ולא מעט ממתקים, אך מעבר לכך, ניתן לפנק את האורחים באטרקציות מיוחדות ומעניינות שיהפכו את כל האירוע לחוויה בלתי נשכחת. ישנם הורים שבוחרים להזמין ליום ההולדת של הילד מפעיל יום הולדת, ליצן, קוסם או כל אטרקציה אחרת שתגרום לילדים להיות עסוקים במשהו למשך השעה הקרובה. אך למעשה, ODT  ליום הולדת נחשב לפעילות המושלמת ביותר הן עבור הילדים והן עבור המבוגרים.

ODT  ליום הולדת – למה כדאי להשקיע בכך?

כאמור, חגיגות יום ההולדת של רוב הילדים נראות פחות או יותר אותו הדבר. מדובר על מוסיקה רועשת, ילדים צווחים ולא מעט ממתקים, שוקולדים ועוגות. אך מי שמעוניין להפיק מסיבת יום הולדת בעלת ערך מוסף, חייב להכיר את פעילות ODT לילדים של המותאמות במיוחד לילדים. מדובר על הפעלות, פעילויות ומשחקים שונים, שמתקיימים בקבוצה של עד 12 משתתפים. ניתן כמובן לבחור מתוך מגוון רחב של משחקים שונים, אך כל אחד מהם נועד כדי להקנות ערכים משמעותיים עבור הילדים שלכם. פעילות מסוג זה מתאימה לכל ילד החל מגיל 6 ועד לגיל של 120 שנים. ניתן כמובן להתאים את רמת הפעילות לרמה של הילדים, על מנת לאפשר לילדים אתגרים שמתאימים ליכולות שלהם. כל פעילות מלמדת את הילדים ערכים בין אישיים שונים, התמודדות עם משימות מורכבות, עבודת צוות ושיתוף פעולה יעיל בתוך הקבוצה. כל ילד זוכה ליחס אישי וסיוע במידת הצורך, אך המטרה הכללית היא לתת לילדים להתמודד עם האתגרים השונים, על מנת לחוות את רגשות השחרור וההנאה מההצלחה שלהם ושל חבריהם לקבוצה.

לסיכום, ODT של ODTeam  ליום הולדת נחשב לפעילות המושלמת ביותר עבור כל ילד מעל גיל 6. הפעילות מותאמת ליכולות הפיזיות והקוגניטיביות של הילדים, והיא מועברת על ידי צוות מדריכים מנוסה בעלי רקע מתחום החינוך.