רבים אשר שומעים את המושג 'אובליפיחה' אינם מבינים מה הם בכלל שומעים. האם מדובר בדג נפוח וקוצני? האם מדובר במאכל? או אולי במילת כישוף מיוחדת? ואכן המילה קשה מעט להגייה, אבל חשוב לזכור אותה משום שמדובר בשמן ייחודי שמופק מזרעים ופירות של צמח בשם – אשחר רוסי. שמן זה נחשב לבין הטובים ביותר עבור טיפול רפואי והוא מסייע גם לטיפול בדלקות, אבל בעיקר לשיפור מראה העור.

קווים לדמותו של שמן אובליפיחה

שמן זה נחשב איכותי במיוחד והוא משמש כבר שנים לטיפול במחלות ודלקות, בעיקר משום שהצמח מכיל נוגדי חמצון ברמה גבוהה. אובליפיחה מכיל חומצות אמינו, נוגדי דלקות, חומצות שומן, מינרלים וויטמינים מקבוצות E ו C שנחשבים מעולים עבור שמירה על המערכת החיסונית.
החומצות החיוניות של השמן האובליפיחה הופכות אותו ליעיל במיוחד והוא מתאים לשימוש פנימי וחיצוני. השימוש החיצוני של השמן המופק מהצמח הנדיר – מאפשר שיקום רקמות פגועות איחוי רקמות כמו גם חידוש תאים בעור. השמן יעכב תהליכי הזדקנות ויספק שיקום תאי עור קיימים ומראה רענן.
מבחינה פנימית השמן יעזור לחדש ריריות ויספק רוגע עבור מערכת העיכול. מי שסובל מטחורים או כיבים יוכל להנות מהסגולות המרפאות של השמן. עוד הוא מעולה גם עבור מי שסובל מבעיות קיבה כמו אולקוס ושאר תחלואים.

יתרונות של שמן אובליפיחה

חשוב לדעת כי לתמציות הצמחים יש לא מעט יתרונות בעוד שמדובר בשמנים או תכשירים שתורמים מאד למראה החיצוני, אך גם להבראה וריפוי פצים, דלקות ואפילו כאבים כרוניים! מי שירכוש שמן טבעי כזה לשיקום עור הפנים ייהנה מתכשיר שלא סותם את הנקבוביות אלא מנקה אותן ומשקם את העור החל משיקום של פצעים, שטפי דם, צלקות, וכוויות.
השמן ירפא גם אלרגיות ויהיה בעל מרקם נעים במיוחד! מי שירכוש את התכשיר מחנויות טבע און ליין או מפארמים שעוסקים בקוסמטיקה טבעית – ייהנה מתכשיר שיהפוך לחבר הטוב ביותר ולמראה המושלם של עור הפנים והגוף.

על נפלאות שמן זרעי רימונים שמעת כבר?