רכישת שתילים, דשנים, זרעים וכל מה שצריך לגינה היא חלק בלתי נפרד מתחזוקת הגינה. תמיד יש מה לחדש ואיפה להוסיף. תמיד צריך לתקן, לרענן ולשתול צמחים נוספים. וזה לא רק בגינות – גם כשהגינה היא במרפסת יש מה לקנות במשתלה. אך מה שקורה בפועל זה, שמשתלות ממוקמות במרבית המקרים מחוץ לערים. באזורים תעשייתיים או לצד מושבים. ואם אין לנו את הזמן לצאת לדרך? ואם אנו רוצים לקבל את העציץ ישירות לבית? זה אפשרי.

 

אילו משתלות עושות משלוחים ברחבי הארץ?

כאן אנחנו צריכים את המשתלות שמציעות שירותי משלוחים. למה הכוונה? הכוונה היא למשתלות שמבינות את הקושי ואת הסרבול שבהגעה. משתלות שרוצות לספק ללקוחות את המוצרים הרצויים להם בלי לסחוב ולטלטל אותם בדרכים. משתלות אלו מקבלות הזמנות טלפוניות או מקוונות, והן משגרות את המשלוחים בהתאם לרצון הלקוח. המענה הזה מועיל לנו תמיד ובכל תקופה. אך בימי הקורונה הוא פותח לנו את האופציה לרכוש ולחדש את הגינה חרף הסגר או הבידוד בו אנחנו מצויים.

 

איפה אתם גרים?

אמנם משתלות רבות מספקות שירותי משלוחים. אך כמובן שלא כל משתלה יכולה לשלוח לכל רחבי הארץ. ככלות הכול לא נכון להוציא שליח עם שתילים מצפון לדרום. לכן הדבר הנכון הוא לאתר משתלה שפועלת סמוך לאזור המגורים שלכם. או לחילופין – משתלה שמציעה שירותי אספקה ומשלוחים ללקוחות רבים באזור בו אתם גרים. כך שהמשלוחן יוצא לדרך באופן קבוע כאשר הוא לוקח אתו כמות גדולה של סחורה המיועדת לאספקה. כך המשלוח לא יקר מאוד, והרכישה משתלמת וכדאית הן ללקוח והן לבעל המשתלה.

 

הזמנה, תשלום, פרטים ואספקה

תהליך מכירות מרחוק הוא שונה ממכירה פרונטלית. יש לבצע הזמנה ותשלום. לספק את הפרטים הנדרשים ו – המשלוח בדרך…