כל עסק שמחזיק משרד ומעסיק עובדים זקוק גם לאספקת מזון עבורם. במשרד חייבים להימצא מקרר ופינת קפה לרווחת העובדים וזאת כדי לאפשר להם לנוח בהפסקה עם קפה ועוגה וכן לאכול במהלך היום. המזון מיועד גם לראיונות עבודה ופגישות עסקיות שונות ולכן הוא הכרחי ויש להקפיד על רמה גבוהה ככל האפשר, מגוון מוצרים ואספקה טרייה ושוטפת. הצורך במזון עולה כאשר אתם עורכים אירוע או טקס כלשהו, למשל הרמת כוסית לפני החג. מוצרי מכולת נחשבים זולים וניתנים לאספקה מהירה וטרייה בהתראה קצרה, ולכן הם עדיפים על מוצרים אחרים. 

 

אספקה שוטפת של מוצרי מכולת

מוצרי מכולת לעסק כוללים מספר סוגים ובהם מזונות, משקאות, כלי אוכל, סכו"ם וחומרי ניקוי וטואלטיקה. כל אלה נחוצים באופן קבוע במשרד. הכמות הנדרשת תהיה פונקציה של מספר הנוכחים במשרד ושל מצבו הפיזי. משרד שזקוק לניקיון בתדירות גבוהה ידרוש יותר חומרי ניקוי ממשרד שמצבו משביע רצון. כמו כן עסק שמחזיק משרד קטן ידרוש פחות מזון ומשקאות מאשר עסק המתפרש על חלל גדול בבניין משרדים או אולם ייצור. לכן כדאי לרכוש מספיק מזון לכל העובדים והמבקרים כדי לשמור על תנאי עבודה טובים ולהגביר את שביעות הרצון והתפוקה של העובדים. מחקרים מוכיחים שעובדים ממורמרים ישקיעו פחות זמן בעבודה מאשר עובדים מרוצים ולכן יש הצדקה רציונלית לדאוג להם למגוון רחב של מוצרי מכולת עבור הפסקות אוכל וקפה במהלך היום.

 

פנייה לחברה אמינה

בשוק יש מספר חברות אשר מספקות מוצרי מכולת, ולכן כדאי לבצע בדיקה מעמיקה לפני ההזמנה ולפנות רק לחברה אמינה ומוכרת. חברה כזאת צריכה להחזיק במלאי מגוון רחב של מוצרי מזון וחומרי ניקוי בהתאם להעדפותיכם.   לקריאה בנושא פירות וירקות למשרדים