תפריט מגשי אירוח

באירועים רבים בוחרים להגיש לאורחים כיבוד עכשווי – מגשי אירוח. מדובר על מגשים מיוחדים אשר מוכנים על ידי חברות מקצועיות בתחום. המגשים מונחים על שולחן מרכזי ומאפשרים לכל אחד מהנוכחים במקום לבחור לעצמו את האוכל האהוב עליו. לקראת כל אירוע יבחר עורך האירוע את המגשים הרצויים ואת המנות שיוגשו באירוע.

תפריט – אילו מגשי אירוח קיימים?

  • סושי – אחד ממגשי האירוח הפופולאריים הוא מגש סושי. מדובר על אוכל בסגנון סיני אשר עשוי להכיל מרכיבים שונים. דגים, ירקות, אורז וכן הלאה. הייחודיות של הסושי הוא בעיצוב המיוחד של המנות ובמראה המרשים של המגש.
  • מאפים – ניתן להזמין מגשי אירוח אשר עליהם מעוצבים מאפים מיוחדים בשלל טעמים. אלו עשויים להיות מאפים מתוקים או מלוחים, מאפים משביעים או קטנים וכן הלאה.
  • ירקות – כיום המודעות לבריאות ולשמירה על המשקל הולכת ועולה, והמציאות הזו מביאה לכך שבאירועים רבים בוחרים להגיש מזון בריא ולא משמין. קבלו את הירקות המעוצבים על מגש האירוח. ניתן לעצב ירקות במגוון צבעים, לשלב רטבים וקרקרים וקבלתם כיבוד הולם שמוצא חן בעיני האורחים שלכם באירוע.
  • כריכים – אם חשוב לכם להשביע את האורחים ומדובר על ארוחה של ממש, ניתן להזמין מגשי אירוח אשר מכילים כריכים מסוגים שונים. הכריכים יוכנו תוך גיוון במרכיבים שלהם כך שכל אחד מהאורחים יוכל למצוא לעצמו את הכריך האהוב עליו.
  • גבינות – מגש אירוח ועליו גבינות זו בחירה נהדרת. מגוון של גבינות מעוצבות על המגש וכל משתתף יכול לגוון לעצמו את הארוחה עם גבינה האהובה עליו.
  • מגש פירות – סידורי פירות הם רעיון נפלא. המגשים הללו יעוצבו ממיטב פירות העונה. המטרה היא להשיג מראה משובב עין ומעוצב להפליא ויחד עם זאת טעים לאכילה.

עומדים לקראת אירוע וחושבים להזמין מגשי אירוח? חשוב לכם לקבל תפריט מהחברה ממנה הנכם מעוניינים להזמין את המגשים. לקבל הצעות מחיר ולהתרשם מתמונות. המידע הזה בהחלט יעזור לכם להחליט ולבחור את המגשים שיוגשו באירוע לכל הנוכחים. האורחים שלכם בוודאי ייהנו מהמגשים, יתכבדו מהאוכל ויחמיאו לכם על הבחירה המוצלחת של הכיבוד!

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים