את הגבר המושלם אולי לא נוכל להכיר לך כאן, אבל את הויברטור המושלם – בהחלט כן. אם את רוצה להרגיש מסופקת יותר, אם את רוצה לחוות מקסימום הנאה או מולטי אורגזמות, בזה אחר זה, חכי ותראי איך זה קורה. סטיספייר, לכל אישה מגיע ליהנות יותר. תכירי אותו, לא תתחרטי על זה לרגע. 

סדרה של ויברטורים מושלמים

האמת היא שקשה לדבר על הויברטור המושלם, מפני שכל אישה מיוחדת בדרכה. אז מה זה בעצם סטיספייר? למעשה מדובר בסדרה של ויברטורים מושלמים, לכל אחד מבנה ייחודי ומנגנון מעט שונה. לדוגמא, ישנם אלה שפועלים בצורה ייחודית של יניקה. ואם זה לא מספיק לך, את יכולה לנסות את הדגם שיודע לתת יותר, עם פעולה כפולה – גם רטט וגם יניקה. וחוץ מזה, תוכלי לגלות עולם חדש ומרטיט, עם דגם שמיועד להנאה זוגית. כן, הויברטור המושלם שמתאים לזוגות עם ראש פתוח, כאשר הגבר והאישה נהנים יחד מהמכשיר הרוטט המלהיב. 

מאלץ אורגזמות, לא פחות 

לא כל הנשים חוות אורגזמה ביחסי מין רגילים. לרוב, התופעה הזאת נובעת מחינוך שמרני או בגלל חוויה מינית קודמת, שלא הייתה טובה. לפעמים בן הזוג לא באמת משקיע ביחסי המין ובושה או מבוכה מקשים עלייך ללמוד מה לעשות ואיך. סטיספייר נועד לא רק לנשים משוחררות, שרוצות ליהנות יותר ולנסות משהו חדש. הוא גם מאפשר לך להכיר טוב יותר את גופך. הוא מאפשר לך להבין מה עושה לך טוב. גם אם אף פעם עד כה לא חווית אורגזמה, תתכונני להפתעות. מאלץ האורגזמות הזה יכיר לך חוויה חושנית לוהטת. ואל תופתעי אם תגיעי לא רק לשיא אחד אלא אפילו לשנים או יותר, ברצף.