כולנו נהנים מבית מעוצב ואסתטי, כזה שברגע שנכנסים אליו מקבלים ישר תחושה של אלגנטיות ויוקרתיות. רוב האנשים מאמינים שחייבים להשקיע סכומי כסף מטורפים, רק בשביל ליהנות מעיצוב ברמה גבוהה. אך למעשה, היום ניתן לעצב כל אחד מחדרי הבית ברמה גבוהה ומושקעת, ללא שום צורך לשבור חסכונות או לקחת משכנתא שניה על הבית. כל אחד יכול למשל לארגן לעצמו חדר אמבטיה יוקרתי ומעוצב, בתקציב מינימלי למדי. החוכמה היא לדעת לשים את הדגשים הנכונים במקומות המתאימים, דבר שיכול לעורר פלאים לעיצוב הכללי של החדר. מדובר על אביזרים קטנים כמו סבונים מיוחדים, כוס מעוצבת למברשות השיניים, מראה במראה דקורטיבי וייחודי וכמובן הקפדה על כלים סניטריים מעוצבים ומותאמים בצורה מושלמת לגודל של החדר.

חדר אמבטיה יוקרתי בתקציב מינימלי – מהם הסודות שלא מספרים לכם?

אחד הסודות המשמעותיים ביותר בעיצוב חדר האמבטיה, הוא הבחירה באסלה, כיור ומקלחון מתאימים. חשוב לקחת בחשבון את גודל החדר לצד הנוחות האישית שלכם. למשל, אנשים רבים יעדיפו להתקלח במקלחון גדול ומרווח, אך אם מדובר על חדר אמבטיה קטן וצפוף, הדבר יכול להכביד מאוד על האווירה בחדר. לכן חשוב תמיד להתחשב בכל המגבלות, ובהתאם לכך להזמין מקלחונים פינתיים בגודל הנכון ובצורה הנכונה. באופן כללי, מקלחונים יהיו בדרך כלל זולים יותר מאמבטיות, ומצד שני, הם מאופיינים במראה מודרני ויוקרתי יותר. מומלץ לבחור מקלחונים באתר bathline מעוצבים, בעל צורה מיוחדת והשתלבות הרמונית בחדר האמבטיה. מעבר לכך, כדאי לבחור בכיור מודרני ומעוצב שיתאים לעיצוב של המקלחון ולא לשכוח להשקיע במראה גדולה ויוקרתית שתהיה תלויה על הקיר, ותעניק מראה מרווח ופתוח יותר לכל החדר. מומלץ לשלב גם אביזרים דקורטיביים שיוסיפו לאווירה, כמו למשל עציצי פלסטיק מעוצבים, סבונים אורגניים, שטיחונים ייחודיים וכדומה.

לסיכום, על מנת ליהנות מלוק של חדר אמבטיה יוקרתי כמו שמציעים באתר https://bathline.co.il/, אין צורך לשבור תכניות חיסכון או לקחת הלוואה מהבנק. כל אחד יכול לשדרג את מראה האמבטיה שלו, ללא שום מאמץ מיוחד. חשוב רק לבחור במקלחון מעוצב ומתאים בגודל ובצורה שלו לחדר, ולהתאים לו את שאר אביזרי העיצוב, כך שהקו העיצובי של החדר יישמר בצורה הרמונית.