אם אתם מחפשים לקנות דירה ביהוד, אנו ממליצים לכם לערוך כמה סינונים לפני זה כדי שלא תאבדו בים הדירות המוצעות למכירה.

ראשית יהוד זהו אזור גדול, נכון, לא כל כך גדול, אבל מספיק גדול כדי שתצטרכו להתמקד יותר ולהבין באיזה אזור ביהוד אתם רוצים לקנות דירה. 

בשביל לעשות את זה, הכי טוב לדבר עם מישהו שגר בעיר הרבה זמן ומכיר את השכונות הטובות יותר והטובות פחות ולקבל ממנו חוות דעת איפה כדאי לקנות דירה. 

כאנשים שלא מגיעים מהאזור קריטי בשבילכם לדעת מה האזור שווה. מה קורה שם בלילה. שכן גם אזור נחמד בלילה יכול להפוך לג'ונגל, לכן, חשוב מאוד להכיר את האזור לעומק לפני שאתם קונים. להמשך קריאה בנושא בתים למכירה ביהוד

בתים למכירה ביהוד:

כאשר אתם רוצים לקנות דירה ביהוד, חשוב שתשאלו את עצמכם האם הדירה מיועדת לכם למחייה או לשכירות כלומר, נכס להשקעה.

מה ההבדל? מאוד פשוט. כאשר אתם קונים את הדירה להשקעה, כלומר אתם רוצים שהכסף שלכם יעבוד בשבילכם, כאן רק המספרים ישחקו. כמה הוצאתם וכמה תשואה, בסך הכול, אתם מקבלים כל שנה. 

לעומת זאת כאשר אתם קונים בית לעצמכם השיקול הוא לא כמה הבית הזה עולה לכם. כל עוד והוא שווה את רמת החיים שאתם רוצים אתם תשמחו לשלם את המחיר המבוקש עבורו. 

כדי למצוא נכס טוב מומלץ להיעזר במשרד תיווך שמתמקד באזורים הללו ומכיר את כל הנכסים. ככה יש סיכוי גבוה שהוא יוכל למצוא לכם נכס שמתאים לכם. 

המחירים ביהוד אינם זולים משום שהמיקום שלה הוא נוח יחסית ולא ממש רחוק מהמרכז. לכן, השיקול הכלכלי כאן גם תצטרכו לקחת בחשבון. למידע בנושא בתים להשכרה ביהוד