בעיקר לקראת החתונה אך לא רק ירצו הזוגות לקבוע עם הצלם לצורך צילומי בוק לרגל האירוע המשמח. את הצילומים ניתן לעשות בתוך מבנים אך יותר נפוץ לערוך את הצילומים בחוץ ולא בכדי, צילומי חוץ מאפשרים מגוון רחב יותר של נופים לתמונות. אז איפה כדאי לערוך צילומי חוץ?

מבנים נטושים מלאים בציורי גרפיטי

ישנם מבנים כאלו בכל רחבי הארץ. מה שמאפיין אותם היא העבודה שהינם נטושים לעיתים מדובר בחניונים ולעיתים אף בבסיסים צבעיים נטושים. מקומות אלו מושכים אליהם הרבה אמני רחוב להביע בהם את אומנותם באמצעות ציורי גרפיטי. במידה והנכם בוחרים בלוקיישן כזה לצורך צילומי חוץ מומלץ לבקר במקום לפני מועד הצילומים על מנת לבחון ולבחור את האזורים והציורים לידם תרצו להצטלם. מבנים כאלו הינם רעיון נפלא מפני שפעמים רבות הינם שוכנים ליד טבע מרהיב וניתן לשלב את הצילומים ביניהם.

ליפתא שבירושלים

ליפתא הינו כפר נטוש מזה שנים רבות. בשונה מהמצופה לא תמצאו בכפר נטוש זה צילומי גרפיטי רבים אך תמצאו טבע מרהיב ביופיו לצד בנייה עתיקה ויפה. כמו כן זורם במקום נחל צנוע ובנוסף ישנו מעיין קטן.

גשרים תלויים

אזורים בטבע בהם יש גשרים תלויים יכולים להיות רעיון מדליק למדי לצילומי חוץ ובמיוחד לצלמים לחתונה. גשרים תלויים כאלו ניתן למצוא לדוגמא בפארק נשר ומסביב לגשרים התלויים ניתן למצוא טבע יפיפה.

חוות סוסים

צילומים בחוות סוסים יכולים להתאים במיוחד לרגל צילומי חתונה. הדרכים הרבות בהן אפשר לשחק עם הצילומים כשהזוג או אחד מהם רכוב על סוסים מרהיב.

חוף הצדפים

חופי ים הינם מקום פופולארי מאוד לצילומי חוץ בישראל. הסיבה לכך כנראה תמונה באופן המרהיב שהים מספק ולשקיעות הצבעוניות והיפות שניתן למצוא בו. כמו כן גם אם הנכם רוצים לעשות צילומי חוץ מקוריים אין הדבר אומר שתצטרכו לוותר על הים מפני שאי שם באזור חוף הבונים שוכן לו חוף הצדפים. חוף זה מלא בצדפים רבות דבר שיכול להעניק לצילומים מראה ייחודי לגמרי. בנוסף, בקרבת מקום ניתן למצוא מערות כחולות ומרהיבות.

לדוגמאות של צילומים מלוקיישנים מיוחדים או מגנטים לחתונה, בקרו באתר https://shmulik-hazan.co.il/