למרבה הצער במרוצת השנים אנו עדים לעלייה בכמות חולי הסרטן בישראל, כאשר במקרים לא מעטים אנשים נאלצים להתמודד עם שלב מתקדם של המחלה אך ורק בשל גילוי מאוחר. הזנחה של המצב כאשר חושדים כי יש סיכוי לגרורות סרטניות עלולה רק להשפיע לרעה על האפקטיביות של הטיפול בהמשך.

מעבדת LEM פועלת מול מרכזיים רפואיים בכל רחבי הארץ ומבצעת בדיקות לגילוי מוקדם של סרטן צוואר הרחם ומחלות אחרות. הפעילות של החברה מתבצעת לא רק מול אותם מרכזים רפואיים, אלא גם מול רופאים פרטיים שפועלים מולה לצורך עריכת בדיקות רפואיות.

 

לא מומלץ להמתין עם אבחון המחלה

כאשר מדובר על אבחן של סרטן צוואר הרחם או מחלות ממאירות אחרות, אף פעם לא רצוי להמתין עם הבדיקה עד שמגלים את המחלה. רצוי לפעול כדי לגלות אותה מוקדם ככל שניתן, שכן כך הטיפול הופך להיות הרבה יותר אפקטיבי. הטכנולוגיה המתקדמת של המעבדה מסייעת למרכזים רפואיים בעריכת הבדיקות הללו.

ראוי לציין כי מעבדת LEM לא רק עורכת בדיקות לסרטן צוואר הרחם, בדיקת פאפ ובדיקה לגילוי HPV, אלא גם עוסקת במחקר ופיתוח. מדובר במעבדה שתמיד מנסה לשפר את איכות הבדיקות והשירותים הרפואיים שהיא מציעה לאורך השנים, ובכך לייעל את הפעילות השוטפת שלה.

 

פעילות ענפה של מחקר ופיתוח

לאורך השנים הפעילות הענפה של מעבדת LEM במחקר ופיתוח של טכנולוגיות חדשניות לזיהוי מוקדם של מחלות שינתה לחלוטין את הגישה שלנו לבדיקות לצורך גילוי של מחלות ממאירות והפכה את הבדיקות הללו להרבה יותר נגישות. אין ספק שהיא עושה פעילות מיוחדת שמשפרת את החיים של כולנו במובן הזה באופן עקיף, דרך המרכזים הרפואיים.