כשניגשים למסעדה, חנות או כל מקום שמעניק שירות ללקוחות באופן פיזי ניתן לראות ולזהות את העובדים של המקום באופן פשוט וברור בעזרת הביגוד שהם לובשים. בדרך הזו העובדים בולטים לעיני הלקוחות, גם כאשר מדובר על חנות או מקום גדול במיוחד שמכיל הרבה מאוד אנשים.

ביגוד תואם לכלל העובדים הינו פתרון מצוין עבור ייצוגיות ושירות איכותי וטוב של העסק, וגם כמובן לצרכי פרסום ומיתוג. לרוב הביגוד של העובדים יהיה בצבעים אחידים ובסיסיים כמו שחור, לבן או אפילו אפור. ההעדפה היא לרוב של ביגוד שחור, מכיוון שזהו צבע ניטרלי שניתן להדפיס עליו מגוון עיצובים וסלוגנים וגם אם הוא מתלכלך זה לרוב לא מורגש ובולט במיוחד.

מהו ליסינג בגדים

כאמור, ביגוד לעובדים הינו דבר הכרחי וחיוני עבור כל עסק שמכבד את עצמו ומעסיק מספר עובדים. אך כמו שכולנו יודעים, ביגוד איכותי הוא כזה שעולה לא מעט כסף כך שרכישת ביגוד איכותי לא מסתיים רק בקנייתו אלא במגוון דברים אחרים כמו מיתוג מתאים על גבי הבגד, תחזוקה וניקיון של הבגד ועוד.

בעזרת ליסינג בגדים ניתן לתת לעובדים ביגוד מתאים בזמן העבודה בעסק, ולא לחשוב על כל הדברים הנוספים שיש לעשות בנוסף לקנייה של הביגוד המתאים. שירות הליסינג מציע שירות כולל לביגוד ולמדים של העובדים עם אספקת ביגוד איכותי, מיתוג מתאים על גבי הבגד בהתאם לבחירה, התאמת סוג הביגוד על פי צורך ומטרות העסק, שירותי ניקיון שוטפים, אספקת מלאי ביגוד נדרש שלא יחסר אך גם לא יהיה עודף ועוד.

יתרונות השכרת ביגוד לחברות וארגונים

הודות לשירות הליסינג של ביגוד לעובדים, מנהלי העסק לא יצטרכו לדאוג לריצות והתלבטויות בין בחירת הביגוד המתאים ביותר. יונידרס מאפשרת לכל בעל עסק לבחור את מסלול ההשכרה המתאים ביותר עבורו, כך שתהיה לו שליטה מלאה על כמות המלאי של הביגוד שיגיע, סוג המיתוג שיופיע על הביגוד וגם שירותי ניקיון ותחזוקה אפקטיביים ושוטפים ללא צורך בטיפול וכיבוס עצמאי בביגוד.

יתרון נוסף ומשמעותי במיוחד הוא נושא הניהול הלוגיסטי של הביגוד, אשר יהיה מסופק כחלק משירות הליסינג הכולל.