הסרת שיער בלייזר זהו אמנם טיפול די שגרתי ומקובל ולא מדובר במשהו מורכב או מוסכן. בכל זאת חשוב להתכונן לקראת הטיפול על מנת שהתוצאות אכן תהיינה אפקטיביות וכן לא ייגרמו נזקים שונים למטופל.

אז איך תתכוננו לקראת הטיפול?

להלן מספר הנחיות חשובות ביותר שעליכם לשים לב אליהם לפנוי שאתם פונים לבצע את ההליך של הסרת שיער בלייזר בתל אביב.

  1. הסרת שיער מהשורש עד חודש לפני הטיפול – אין להסיר שיער מהשורש עד חודש לפני הטיפול. כל שיטה אשר בה אתם נוהגים להסיר שיער מהשורש, בין אם זו אפילציה ובין אם מדובר בהסרת שיער בפינצטה. גם שעווה או כל מכשיר חשמלי ביתי אמורים לשבות לקראת הטיפול בלייזר.
  2. מגלחים את האזור המטופל – גילוח האזור המטופל הוא אינו בעייתי ומלבד זאת יש לגלח לגלח את האזור המטופל באמצעות סכין גילוח יומיים לפני הטיפול. חשוב לשמור על טווח של יומיים לפני הטיפול היות והגילוח מותיר את האזור רגיש ולא מומלץ לגשת לטיפול כאשר העור רגיש מידי לאחר הגילוח.
  3. חשיפה לשמש – יש לשמור מפני חשיפה לשמש במשך כחודש לפני שמתחילים בטיפול. הסיבה לכך היא שעור שזוף עשוי לבלבל ולהקשות על האבחנה בין העור לבין השיער. זו הסיבה אגב שקיימת המלצה לבצע את הטיפול דווקא בחודשי החורף. מלבד זאת חשוב להקפיד על קרם הגנה כאשר אין ברירה ונאלצים לצאת החוצה.
  4. ללא קרמים או דאודורנט – אין לעשות שימוש בתכשירי קוסמטיקה שונים החל מיום לפני הטיפול, על האזורים אשר בהם עומדים לבצע את הטיפול.
  5. מחזור – לא כדאי לבצע את הטיפולים בתקופת הווסת או בימים הקודמים לו בגלל שהרגישות לכאב עולה בימים אלו וחבל לסבול שלא לצורך.
  6. תרופות – מטופל שנוטל תרופות אמור להפסיק ליטול אותם משך חודש וחצי לפני תחילת הטיפול. מובן שהדבר דורש התייעצות עם הרופא המטפל בטרם מתקבלות החלטות מן הסוג הזה.
  7. ביגוד – חשוב ללבוש בגדים נעימים ונוחים כדי שלא יעיקו לאחר הטיפול.

אם תקפידו על כל ההנחיות הללו, תיהנו מתוצאות אפקטיביות לאל תופעות לוואי לא נעימות.

עוד מידע בנושא תמצאו בקישור: https://www.americanlaser.co.il/laser-hair-removal