קרב מגע היא אחת משיטות הלחימה המוכרות. זוהי שיטת לוחמה ישראלית שפותחה במקורה עבור הצבא. על מנת שכאשר חייל יפגוש את האויב פנים מול פנים, הוא יוכל להתמודד אתו, או בכל מקרה אחר המצריך שימוש בנשק קר.

עם הזמן התפתחה שיטת הלחימה ופותחה גם לאזרחים, על מנת שישמש גם כהגנה עצמית וגם כאימון מקצועי ללוחמה ולכושר. קרב מגע המוכר כיום הוא שילוב של יסודות שיטת הלוחמה בשילוב ג'יו ג'יטסו וג'ודו. מורה טוב לקרב מגע הוא מורה שיודע לשלב בין אומנויות הלחימה ולהעבירם לתלמידיו בצורה מסודרת.

מורה טוב לקרב מגע

רוצים ללמוד קרב מגע? הנה מספר טיפים אשר יענו לכם על השאלה – איך בוחרים מורה לקרב מגע. ראשית עליכם לבדוק את הרזומה שלו. מאמן מקצועי לקרב מגע מחזיק בידו תעודות שונות על אליפויות בתחרויות, אך לא זה מה שקובע. כדאי לבדוק מי הם תלמידיו שיצאו תחת ידיו בקורסים שלו.

בדרך כלל, טובי המתאמנים והנציגים שלנו בתחרויות ובאולימפיאדות העולמיות, מתאמנים אצל מדריכי קרב מגע ולוחמות שונות מהשורה הראשונה. כך תדעו לבחור בצורה נכונה את המורה הטוב ביותר.

שיטת אימון

כמו כן, כדאי לבדוק את שיטת האימון שלו ביחס אליכם וביחס למורים אחרים. אם אתם לא 'הכי בכושר' כדאי לכם לפנות אל מורי ומדריכי כושר שלא פונים דווקא אל המקצועיים בתחום. ישנם מורים שהם אמנם לא מוכרים כמורים הכי גדולים וטובים, אך לעיתים עדיף ללמוד אצל מורה כזה אשר ישקיע וידע איך להדריך אתכם בצורה נכונה בדרככם החדשה.

עם הזמן כמובן שתוכלו להתקדם ולעבור לאימונים אישיים אצל המדריכים והמאמנים המקצועיים מהשורה הראשונה. (אם הם יקבלו אתכם☺).

אולי יעניין אתכם גם קורס קרב מגע למבוגרים