כשנולד לכם תינוק אתם רוצים שהוא יגדל להיות גאון, ואם לא גאון: לפחות ילד שמתעניין בכול מה שסביבו וכזה שעירני למתרחש. ואכן מרבית התינוקות ערים לצבעים צורות, קולות וצלילים, כמו גם למגע ותחושות. אחת הדרכים לעורר את כל אלה קורית באמצעות מגע אנושי, תשומת לב והשקעה, בתוספת משחקים ומוצרים לתינוקות שיהפכו לחלק מסדר יומו של התינוק. אוניברסיטה לתינוקות או משטח פעילות יספקו לילדכם את כל מה שדרוש להתפתחות וערנות.

 

מה יש במשטח פעילות?

משטח פעילות מציע לתינוקות כבר מגיל קטן מאד (אפילו כמה ימים אחרי הלידה), מגוון רחב של גירויים ופריטים שאפשר להתעסק בהם. המשטח מכיל צעצועים רכים, בובות נעימות למגע, צורות וצבעים, צלילים ומשטח שעליו התינוק יכול לזחול, לשכב, להתהפך ולבצע מגוון פעילויות. כאשר אתם בוחרים מוצר כזה שימו לב כי הוא איכותי ובטיחותי משום שמדובר בבטיחות של התינוק שלכם. לכן על המשטח לעמוד בכל התקנים המחמירים.

 

מאפיינים של משטחים שכדאי לבחור:

כשאתם בוחרים אוניברסיטה לתינוק בחרו משטח מתקפל שאפשר לשאת בקלות לכל מקום.

שימו לב כי מדובר במשטח צבעוני שיש בו בובות נשלפות או קבועות שהתינוק יכול לאחוז בקלות.

בחרו משטח פעילות שמעודד זחילה ומספק לתינוק התעסקות מעניינת.

בחרו אוניברסיטה שיש בה צלילים מרגיעים, כמו למשל מובייל מעניין שמסתובב, מרגיע ומוציא צלילים רכים.

חשוב לבחור מוצר שמתאים לגודל המרחב שבו נמצא התינוק ויש לשים לב כי יש על המשטח ציורים של חיות במגוון רחב של צבעים מעוררים וצבעוניים.

בחרו מוצר איכותי ובטיחותי כמו טרמפולינה לתינוק ותוכלו להנות משעות של כיף עם התינוק, כמו גם שעות של פעילות בטוחה בזמן שאתם רוצים לתת לתינוק שלכם זמן של למידה והתפתחות.