כל מעשן ודע כי כל הרכיבים המיועדים להכנת הסיגריות כמו הטבק לגלגול, הטבק למילוי הסיגריות, הסיגרים, תחליפי הטבק, העשבים או כל שאר מוצרי העישון חייבים שתהיה להם סביבה אידיאלית שתהיה בה לחות ותהיה גם טמפרטורה נוחה על מנת לשמור הן על הטריות של מוצר העישון והן על האיכות של המוצר. מעבר לכך יש לשמור על המוצר מפני היווצרות של עובש שעשויה היגרם כתוצאה של לחות יתר וכך אפשר לעשות שימוש טוב במוצר למשך זמן ארוך, כאשר הכול יישמר טרי וטוב.

ישנם כמה וכמה מוצרים אשר מציעים למעשה את המענה של שמירה על הלחות של הטבק, דוגמאות באתר.

כלי אחסון אל חלד 

כך יש לנו את כלי האחסון שעשויים מפלדה אל חלד כאשר מדובר בחומר איכותי מאוד שאינו מאפשר את המעבר של הטעמים ושל הריחות בין כלי האחסון למוצר המאוחסן.

לצורך בירור האם האיטום הינו מלא ואיכותי, יש בקופסאות הללו גם גומיית סיליקון איכותי אשר מטרתה היא איטום הרמטי של המכסה ומניעה של כניסת אוויר וגם אור. גם גומיית הסיליקון היא כמובן ללא טעם וריח על מנת לשמור על איכות המוצר.

שומרים על טריות הטבק

גם אם אתם מעשנים קופסה מלאה ביום וגם אם מדובר רק בסיגריות בודדות שאתם מגלגלים (בדקו כאן ניירות גלגול לעישון) במשך כל יום. ישנה חשיבות מיוחדת לרמת הטריות של הטבק. למעשה זו הסיבה כי כל חפיסת סיגריות מגיעה עם כיסוי אלומיניום מיוחד בתוך החפיסה כאשר המטרה היא סגירה נוספת ואיכותית של האריזה מעבר לאריזת הקרטון של הסיגריות כאשר המטרה היא לשמור על הטריות של כל התכולה של הקופסא שכבר נפתחה לאורך זמן. על ידי כך למעשה מצליחים לשמור על הטריות של המוצר בלי שייגרע מטעמם של הסיגריות גם אם יארך זמן בין העישון של הסיגריה הראשונה ועד לעישון של הסיגריה האחרונה.

למעשה ישנם עוד מוצרים המציעים את השמירה על טריות הסיגריה ועל האיכות שלה כאשר אנחנו עדים לכך כי אלו בהחלט משדרגים את חווית העישון של הלקוח שנהנה ממוצר שנשמר היטב ונשמר טרי לאורך זמן.