מעטות הנשים אשר לא חושבות על המראה שלהן. אולי הדברים יתפלאו לשמוע אך רוב הנשים לא משקיעות במראה שלהן בשבילכם אלא בשביל עצמן. אישה מתאפרת, לובשת בגדים יפים, הולכת למכון יופי או עושה טיפולי קוסמטיקה קודם כל בשביל להרגיש טוב עם עצמה ולא בשביל בן זוגה. יש הרבה מאוד דברים שאפשר לעשות בשביל להיראות טוב יותר כמו לאכול נכון, לישון טוב, להתאמן, להתאפר וכו'. אך נראה כי אחד הדברים אשר הכי משפיעים על המראה שלנו זה ללא ספק השיער שלנו. השיער הוא לא איבר אך הוא אחד החלקים החשובים ביותר בגוף בכל הקשור למראה שלנו ולכן אנו חייבות וחייבים להשקיע בו. על רקע זה יש לציין כי לחברת Kava Kava מוצרי שיער מצוינים ברמה מאוד גבוהה אשר כדאי לעשות בהם שימוש.

אי אפשר לדבר על מוצרי שיער מבלי להזכיר את המוצר הנפוץ ביותר בשוק אשר כמעט כל אחד עושה בו שימוש וזה כמובן שמפו וכאן החברה מצטיינת ויש לה לדעת רבים את השמפו הטוב בשוק.

אולי אינכם יודעים זאת אם יש לכם שיער חלק אך נשים רבות מחליקות את השיער שלהן עם שמפו להחלקה וגם בתחום זה חברת קווה קווה אינה נופלת אל מול שום חברה אחרת. אולי תשמחי להכיר את מחליק השיער הקרמי של רובי סגל.

עוד מוצר מצוין של החברה הוא ללא ספק חימר לשיער אשר לדעת רבים הוא מקצועי ואיכותי במיוחד ויש לו השפעה אדירה עלינו ועל השיער שלנו.

לכל אישה כדאי להכיר גם את הגלייז של החברה אשר בולט לטובה אל מול מוצרים אחרים בשוק ואשר לדעת רבים הוא מוצר מצוין.

כפי שהגלייז של החברה טוב או השמפו כך גם הסרום נחשב למצטיין במיוחד והוא מבוקש מאוד בשוק הן על ידי נשים והן על ידי ספרים.

אי אפשר לדבר על שמפו מבלי להזכיר מרכך וגם על כך שיש לחברה מוצר מצוין כדאי לתת את הדעת אם אנו רוצות להיות עם שיער יפה.

אמרתם מוס אמרתם קווה קווה כאשר לחברה יש את המוס אולי הטוב בשוק.

ווקס לשיער כדאי לקנות רק של החברה מכיוון שהוא כל כך איכותי וטוב.

לבסוף אי אפשר שלא להזכיר את העובדה כי המסכות של החברה הן הטובות ביותר בשוק.