אין דבר יותר חשוב מלהכיר את הארץ שגרים בה ולכן, אם אתם רוצים לעשות את זה כמו שצריך, פשוט תתחילו לטייל בה. נכון שלא לכל אחד זה מתאים, אבל מי שאוהב את זה, למה לא? צאו, טיילו, הכירו מקומות חדשים בארצנו הקטנה ותיהנו מהחוויות שהיא יכולה לספק לכם. רק אל תשכחו להצטייד בכל מה שצריך לקראת הטיולים ובמהלכם וכמובן פנקו את עצמכם במפת גירוד של ישראל כדי שתוכלו לציין ולסמן באילו מקומות כבר ביקרתם.

מפת גירוד של ישראל – למה זה משמש?

מפת גירוד של ישראל מיועדת עבור אנשים שאוהבים את ארץ ישראל ומעוניינים לבקר בכל חלק וחלק ממנה ולהכיר אותה לעומק. מפת גירוד של ישראל מגיעה כשהיא מוסתרת לחלוטין על ידי חומר מיוחד שניתן לגרד, ובכל פעם בה מעוניינים לגלות חלק מסוים מהמפה, מגרדים את החומר בעזרת מטבע מיוחד שמצורף לערכה וכך מתגלה המקום הרצוי. מפה זו מיועדת עבור שימושים שונים אך היא מתאימה בעיקר למטיילים שרוצים לסמן מיקומים ברחבי הארץ בהם הם ביקרו.

מפת גירוד – כדי שתדעו איפה כבר ביקרתם

מכירים את זה שאתם רוצים לצאת לטיול ואינכם זוכרים אם כבר ביקרתם במקום? מפת גירוד של ישראל תעזור לכם לזכור את זה. בכל פעם בה אתם מבקרים באתר כלשהו בארץ או שאתם יוצאים לטייל ברחבי המדינה, גרדו את המיקום בו ביקרתם במפת הגירוד שלכם. כך תוכלו לדעת היכן כבר הייתם ותצליחו לתכנן את הטיול הבא שלכם אל יעד חדש ומעניין שלא הייתם בו עדיין. עם הזמן, וככל שתחרשו את הארץ יותר, תגלו עוד ועוד חלקים במפת הגירוד שלכם עד שהיא תיחשף לחלוטין.