עיצוב המשרד שלכם הינו משמעותי הרבה יותר ממה שנהוג לחשוב. ראשית מדובר במקום שבו אתם והעובדים שלכם מעבירים את רוב היום ולכן חשוב שהוא יהיה נוח, נעים ומזמין. בנוסף לכך תרצו להתחשב בשימושים השונים במשרד, באזורי אחסון, עמדות עבודה, חדר ישיבות וכל שאתם צריכים שיהיה מרוהט, מאובזר ומרווח במידה הנכונה. כיום כל בעל עסק רוצה לעצב את המשרד שלו בצורה מיוחדת שתבדל אותו מהמתחרים. המשרד הוא הרבה מעבר לכמה רהיטים ועובדים שיושבים בו – משרד שמעוצב היטב ישפיע על הלקוחות/השותפים המגיעים למשרד ורוצים לעשות עסקים אתכם, על התפקוד של העובדים שלכם ועל התחושות והרגשות במקום.

 

ההשפעה של עיצוב המשרד על הרגשות במקום:

לכל צבע ואספקט בעיצוב המשרד יש השפעה גם על התחושות והרגשות של מי שנמצא במקום, ודאי אם הוא נמצא שם כל היום. משרד שמעוצב עם קירות שחרים וריהוט שחור עשוי לגרום לאנשים תחושת מועקה ואי נעימות, משרד עם הרבה אדום יכול לגרום לאנרגיות רבות מצד אחד אך גם למריבות, אובר מוטיבציה ועצבים מצד שני. משרד עם קירות בצבעי פסטל בהירים ישרה אווירה רגועה ונעימה יותר בדרך כלל. גווני הסגול הבהירים מתאימים לאווירה רוחנית וכך הלאה.

 

החשיבות של עיצוב המשרד להגדלת הביצועים בעסק?

הריהוט והצבעים במשרד יכולים להשפיע על ביצועי העובדים שלכם, על התחושה שלהם במשרד וכמובן של האורחים שלכם במשרד. האורחים יכולים להיות לקוחות או שותפים פוטנציאליים שאם ירגישו בנוח יגדל הסיכוי שירצו לעשות אתכם עסקים.

 

איך לבדל את עצמכם מהמתחרים שלכם?

הדרך הטובה ביותר לבצע את עצמכם מהמתחרים שלכם עם עיצוב המשרד שלכם היא על ידי עיצוב המשרד בצבעי המותג שלכם. צבעי הקירות, הריצוף, השטיחים, הריהוט, הפוסטרים, התמונות למשרד, הרול אפים והשלטים במשרד שלכם צריכים כולם להיות חלק מצבעי המותג שלכם והקונספט העיצובי שלכם. בכך תהפכו לייחודיים על פני המתחרים שלכם.

 

מוזמנים להכנס לאתר שלנו ולרכוש תמונות זכוכית לבית שלכם.