אם החלטתם לחגוג אירוע יוצא דופן, משמח ומרגש, מה דעתכם על מתנפחים להשכרה? האם אתם מעוניינים לשכור מתנפחים ולא יודעים להיכן לפנות? אילו סוגי מתנפחים יש וכמה זה יעלה לכם? כאן תוכלו למצוא תשובות על מתנפחים להשכרה.

 

לא רק מתנפחים.

כדאי לבחור בחברה אשר איננה  מספקת רק מתנפחים להשכרה, יש לה את כל הציוד לחגוג אירועים בשטח ללא תשתיות, עם פינות ישיבה, גנרטור, מערכת הגברה ועוד. נשמע כדאי? בהחלט כן.

 

בטיחות

בטיחות היא אחד הפרמטרים החשובים ביותר על אחת כמה וכמה כאשר מדובר בילדים. כל המתקנים כאחד מוקפים בגדר, כך שלא קיים מצב שילד ייפול מהם ויפצע.

 

היכן משכירים?

יש לא מעט חברות העוסקות באותו תחום והתחרות היא משמעותית. פנו לאתר של חברה בה המבטיחה  אמינה ובעלת ניסיון רב, כאשר המחירים של כלל המוצרים הינם אטרקטיביים, זאת מכיוון שהחברה מוכרת את מוצריה גם בסיטונאות.

בנוסף, ניתן לשכור גנרטורים, פינות ישיבה, דוכני אוכל, מכונת ברד, מכונת סוכר, מכונת פופקורן ועוד, מה שיוסיף לאווירה הנהדרת. ודבר נוסף, אנשי החברה בעלי ניסיון וידע, באפשרותם להתאים לכם חבילה התואמת לאופי החגיגה.

 

דוגמאות למתנפחים

קיימים סוגים רבים של מתנפחים להשכרה, הנה רק חלק מהם: מתנפחים לילדים, מתנפחים עם טרמפולינה, מתנפחים עם מגלשה, מתנפח בצורת טירה, מתנפחים בעיצוב של מגרש כדורגל, מתנפחים שהם קיר טיפוס, מסלולי מכשולים, בריכות עם כדורים, שקי אגרוף ועוד.

הלקוחות ירכשו את מה שתופס את עיניהם ואת מה שהכי מתאים להם לצורך האירוע. אם ישנו קונספט מסוים לאירוע, קל יהיה יותר למצוא מתנפחים להשכרה, הלקוח יודע מה הוא רוצה ומראש.

 

כמה כיף!

מתנפחים מוסיפים רבות לכל אירוע וזה בדיוק מה שילדים אוהבים, מובטחת הנאה צרופה.

 

מוזמנים לפנות לחברת עידן VIP.