אחרי סידורים רבים, כאב ראש, הובלות וחוזים הבית החדש של הקרובים אליכם מוכן וכעת אתם מוזמנים לחנוכת הבית שלהם. מה מביאים במתנה לאירוע שכזה? במקום להביא את המתנות שכולם מביאים ולמנוע את הצורך שלהם במחזור מתנות, תוכלו להביא להם מתנה מקורית ושימושית שתשדרג להם את הבית. על מנת להקל עליכם בחיפוש אחר הרעיונות הטובים ביותר למתנות לחנוכת בית, הכנו לכם רשימה של כמה רעיונות נהדרים.

מדף מפתחות

אחד הדברים שהמארחים שלכם לא ירצו שיקרה ביום שאחרי חנוכת הבית הוא לאבד את המפתחות כאשר הם עוד לא מכירים את מבנה הבית. כדי למנוע את המצב הזה תוכלו לתת להם במתנה מדף ייעודי למפתחות. מדף מיוחד למפתחות יכול להיות עשוי בדמות מרפסת או אפילו פרגולה כאשר חשוב שיהיה לו גדר על מנת שהמפתחות לא יפלו. בנוסף, ניתן לרכוש מדף שכזה שיש בו דמויות או דמות של אדם אשר "שומר" על המפתחות.

מתלי מפתחות

חושבים שהמארחים יעדיפו תמיד לראות את המפתחות ולהיות בשליטה? תוכלו לקנות להם במתנה מתלה למפתחות מתוך מגוון סוגים שיש. ישנם מתלים רבים למפתחות כאשר במידה והם חובבי חיות תוכלו לרכוש עבורם מתלה מפתחות בדמות ציפור אשר מחזיקה את המפתחות בפיה או של חתול כאשר הזנב שלו משמש כמתלה המפתחות. בנוסף, ישנו עוד מגוון רחב של מתלים למפתחות וגם מתלים המתאימים יותר לפירות כמו קוף אשר מחזיק בידו אשכול בננות.

תומכי ספרים

אם המארחים שלכם אוהבים לקרוא, תוכלו לתת להם במתנה תומכי ספרים מסוגים שונים על מנת להוסיף פן עיצובי מהותי למדף הספרים שלהם. יש למעשה, תומכי ספרים המתאימים לכמעט כל ז'אנר של ספרים, החל מקומיקס ועד לספרי בישול או אהבה. כאשר מדובר בספרי מתח למשל, ניתן לרכוש תומכי ספרים בדמות של בלשים אשר פותרים תעלומה וכאשר מדובר בספרי מדע בדיוני ניתן לבחור בתומכי ספרים בדמות של גיבורי על אשר "מצילים את המצב" ומחזיקים את הספרים כך שאלו לא יפלו. ספרי רוח למשל, יוכלו להיתמך על ידי איש מרחף.

אמרנו ספרים, אמרנו סטודנטים! בדקו אילו מתנות לסטודנטים באתר ארטורי מציעים!