אין כמו עוגת יום הולדת כדי להרגיש את ההתלהבות וההתרגשות באוויר. יום הולדת נחשב לאחד הימים המיוחדים והקסומים ביותר בשנה, הן למבוגרים והן לילדים. רוב הילדים קמים בבוקר יום ההולדת שלהם לתוך הרגשה שהם קמו בעולם מקביל. פתאום הם הופכים לנסיכים ליום אחד, היות וכולם מרעיפים עליהם תשומת לב, אהבה, מתנות וכמובן דברי מתיקה הכוללים לא מעט שוקולד, גלידות ואיך לא? עוגות! עוגת יום ההולדת נחשבת לעוגה המיוחדת ביותר בשנה, היות וכל ילד יודע שהעוגה הזאת נקנתה במיוחד עבורו. אם בעבר היה נהוג לאפות עוגת שוקולד פשוטה ולקשט אותה בסוכריות צבעוניות, הרי שהיום כבר מדובר על רמה אחרת לחלוטין. עוגות יום הולדת שנמכרות היום בחנויות, יהיו תמיד מושקעות יותר, צבעוניות יותר ובהחלט מיוחדות יותר.

5 רעיונות לעוגות יום הולדת מהממות שלא ניתן לעמוד בפניהן

  1. עוגה בצורת חד קרן. איזה ילד לא ישמח לקבל פוני ליום ההולדת שלו? ומה אם מדובר על פוני עם קרן צבעוניות באמצע המצח שלו שהוא מכין לבד בקורס אפיה? עוגת חד קרן נחשבת לעוגה מיוחדת וצבעוניות במיוחד, היות והיא מעבירה את האווירה הקסומה של האגדות לתוך היום המיוחד הזה בחיי הילד שלכם. ניתן כמובן לבחור את סוג המילוי, את הצבעים השונים ואת גודל העוגה.
  2. עוגת לב נחשבת תמיד להצלחה מסחררת בימי הולדת, היות והעוגה מעבירה לילד את המסר המובן מאליו – הוא אהוב והוא חשוב לכל הסביבה הקרובה שלו. גם במקרה הזה ניתן להחליט לגבי גודל העוגה, סוג המילוי הרצוי, סוג הקישוטים וכדומה.
  3. עוגת תיק נחשבת לעוגה מושלמת עבור ילדה או נערה שמראה עניין באופנה ובאקססוריז. ניתן לבחור מתוך מגוון עצום של עיצובים שונים של תיקים, כאשר סוג המילוי וצורת הקישוט יכולה להיות מותאמת אישית.
  4. עוגת כדורגל עבור ילד שמאוד אוהד קבוצה מסוימת. העוגה תהיה כמובן בצבעים של הקבוצה, ניתן למקם עליה שחקנים שעשויים מבצק סוכר או לחילופין בובות קטנות.
  5. עוגה שעשויה מאותיות שמרכיבות את השם של הילד. מדובר בדרך נפלאה להפתיע את הילד עם עוגה שמורכבת מהשם שלו, כולל תוספות מפנקות כמו חתיכות אוריאו או פסק זמן בתוך העוגה.

לעוד פרטים בקרו באתר של לייזה תובל.