איך בוחרים אינטרקום?

מערכת אינטרקום היא מערכת שמסייעת רבות וחוסכת בכו אדם במקומות רבים. היא גם פותרת את הבעיה הביטחונית במוסדות ציבור כאשר למעשה מדובר במערכת המשדרגת את החיים במידה רבה. כיום אנחנו כבר ממש לא מסוגלים להבין איך הסתדרנו עד כה ללא מערכת האינטרקום וכיצד יכלו לשמור על ביטחון מינימלי בלי המערכת. אז אנחנו כאן כדי לסייע לכם לבחור את מערכת האינטרקום שלכם.

איך בוחרים אינטרקום?

אז האמת היא שבחירת אינטרקום היא בחירה המשתנה מבחינת המקום בו זקוקים לאינטרקום.

לא דומה מערכת אינטרקום המיועד לבניין מגורים לבין מערכת אינטרקום לחנות גדולה. כל אחד זקוק למערכת אינטרקום ייחודית משלה ורק אם היא תתאים למרות שלה ולשימושים העתידיים שלה ניתן יהיה ליהנות ממערכת שאכן תעניק את כל מה שהמערכת הזו אמורה לתרום.

מערכת אינטרקום לבניין מגורים

  • מערכת אינטרקום עם מצלמה – מערכת אינטרקום לבניין מגורים עשויה להיות מערכת הכוללת גם מצלמה כך שבאמצעות אותה מערכת משיגים שליטה מלאה על היוצא והנכס אל הבניין. מערכת כזו שעשויה להתאים גם לבתי ספר, לבתי מלון, למוסדות חינוך ועוד כאשר ניתן לשלוט על הבאים ועל היוצאים גם בלי להציב כוח אדם בפתח.
  • מערכת אינטרקום עם קודן – ישנה אפשרות להציב מערכת אינטרקום בשילוב עם קודן המאפשר שליטה מלאה על הכניסה למקום כשאר רק מי שיש לו את הקוד הוא זה שיוכל להיכנס.
  • מערכת אינטרקום קוראת קרבה – ישנן מערכות אינטרקום מתקדמות שיש להם חיישן הקורא את התג שמחובר למחזיק מפתחות והוא למעשה פותר את הבעיה גם עבור ילדים קטנים שלא מסוגלים להתמודד עם קודן או עם מערכות מתוחכמות אחרות הפועלות יחד עם מערכת האינטרקום.

מערכת אינטרקום לבית פרטי

בבית פרטי שהוא בעל שני מפלסים או יותר, נחוץ מאוד שתהיה מערכת אינטרקום שתאפשר תקשורת בין כל חלקי הבית. מערכת האינטרקום  באתר ZBM אמורה להיות איכותית, נעימה וגם מעוצבת בצורה נאה לעין. זאת על מנת שניתן יהיה להשתמש בו בקלות, ביעילות וליהנות ממכשיר שישתלב בכל מה שיש בבית בלי להעיק על החלל.

בוחרים את המערכת הנכונה ונהנים ממערכת איכותית וטובה.

אולי יעניין אותך לקרוא על מערכות אזעקה.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים