חדר השינה הוא מקום אינטימי ומיוחד עבור כל אחד מאתנו. כמו שאנו מקפידים לבצע הפרדה מוחלטת בין כל חללי הבית והשימוש בהם, כך במיוחד עם חדר השינה. בחדר הזה איננו אוכלים, צופים בטלוויזיה או מבלים עם חברים או משפחה.

לשם כך ישנם חללים שונים ברחבי הבית המיועדים בדיוק לכל פעולה או בילוי. השמירה על הפרטיות והאינטימיות בחדר השינה אינה תלויה רק במה שאנו עושים או לא עושים לצורך כך, אלא גם באווירה הכללית שכל חדר השינה מעניק לנו כאשר אנו שוהים בו.

צבעי קיר בגווני פסטל

צביעת קירות חדר השינה אינה עניין של מה בכך. אם נמאס לכם מהצבע הלבן שנמצא על הקירות ואתם רוצים לשדרג את המראה והאווירה של חדר השינה תוכלו לפנות אל חברת המבצעת עבודות שיפוצים בירושלים, זכרו לבחור בצבעים המתאימים ביותר לשם כך.

בחירה של צבעים בגווני פסטל יכולים להתאים מאוד לחדר השינה, מכיוון שצבעי פסטל מאופיינים בצבעים רגועים, עדינים ושקטים וכך הצבעים האלו יעניקו את האווירה המתאימה ביותר לחדר השינה.

בחירה בצבעים עדינים בגוון כחול יכולה להיות מצוינת עבור חדר השינה, מכיוון שהצבע הכחול מייצג אמון, רוגע וביטחון והרי זה מה שאתם רוצים להרגיש כאשר אתם נכנסים לחדר השינה שלכם. גם לצבע הירוק יש תכונות חיוביות המתאימות לחדר השינה כמו התחדשות, רוגע ועידוד.

צבעים שאינם מומלצים לחדר השינה

לא מומלץ לבחור את כל הצבעים הנכללים בקשת הצבעים כצבעים חמים כמו אדום, כתום, צהוב וכל הגוונים של צבעים אלו. הסיבה לכך שהיא שצבעים אלו הם הרבה יותר נועזים ובולטים, כך האווירה של חדר השינה הופכת להיות סוערת ותזזיתית ולא רגועה כמו שהיא צריכה להיות. נוסף על כך, מומלץ לבחור צבעי קיר ייעודיים לקירות, כך שלא תצטרכו לבצע טיפול ברטיבות בקירות הבית.

חשיבות בחירת הצבע לקירות חדר השינה

זכרו לבחור את צבעי חדר השינה שלכם בגוונים עדינים ככל הניתן. הצבעים המומלצים הם כחול או ירוק, אך חשוב לא לבחור את הגוונים העזים של הצבעים האלו אלא גווני פסטל רגועים. כאשר אתם בוחרים להכניס צבע אל חדר השינה, אותו הצבע ייתן את הטון והאווירה שתהיה בכל החלל. לכן, הקפידו לבחור את הצבעים המתאימים ביותר עבורכם ועבור האישיות שלכם.