כאשר את מתארגנת ליציאה בשעות הערב, את רוצה כי כל אלמנט ופריט שהתקשטת בו – יהיה מושלם! את דואגת לשמלה או למכנסיים וחולצה שיחמיאו  לגופך. את מתאימה את האיפור והתכשיטים לאירוע איליו את יוצאת. ואת דואגת כי הנעליים והג'קט שלך – יקנו לך מראה אלגנטי. בכך חשוב כי גם תיק הערב שאת נושאת איתך, יתאים למטרה.  

כיום, בשל הצורך בתיקי ערב קלילים שניתן לאחסן בהם מגוון פריטים חשובים – ישנם אינסוף ארנקים ותיקים שמיועדים לשעות הקטנות של הלילה. אבל כיצד תכלי לבחור תיק לערב? הנה כמה דגשים שיש לשים אליהם לב: 

פרקטיות

בזמן שאת בוחרת את הפריט שישמש אותך לשעות הערב, שימי לב כי הוא פרקטי ונוח. וודאי כי את בוחרת תיק שיש בו מספיק תאים להכיל את הפריטים שאת זקוקה להם, וכי הוא מתאים לנשיאה נוחה על הכתף. וודאי כי התיק נסגר בקלות ובביטחון וכי יש בו כיסים פנימיים וחיצוניים. בחרי תיק שנוח לשלוף ממנו פריטים. וודאי כי ניתן להניח את התיק במגוון צורות, כמו כל הכתף, בהצלבה על הגוף, כמו גם שניתן להפוך אותו לפאוץ'. 

עיצוב

בחרי תיק מעוצב בסגנון שאת אוהבת. שימי לב כי הוא משדר את האישיות שלך ותואם לסגנון הלבוש שאת בוחרת בדרך כלל. 

שילוב בין יום ללילה

כאשר את בוחרת תיק צד כמו תיקי שק לנשים, את יכולה לבצע שילוב בין תיק מתאים ליום וכזה שמתאים לשעות הערב. בכך אפשר לבחור פריט מעוצב שמתאים גם ליום בצבעים ובעיצוב שלו, וגם לשעות הלילה. בחרי תיק בעיצוב קלאסי ואלגנטי בצבעים שאינו נוצצים או בוהקים מידי. תיק עור אלגנטי למשל, בגוונים של שחור, אדום או גוונים אפורים או חומים – יראה נפלא גם בשעות הערב וגם בשעות היום. 

איכות

חשוב לבחור תיק איכותי. בחירת תיק ערב מעור, למשל: יהיה בחירה מושלמת בעוד שלמרות שהמחיר יהיה מעט יקר, התוצאה והאיכות ישתלמו. כאשר את בוחרת את התיק, וודאי כי הוא מגיע עם אחריות ושירות תיקונים בעת הצורך. בכך תכלי לבחור פריט ערב ייחודי.