כולנו מכירים את הסיגריות הרגילות, אלה שמגיעות בקופסאות קרטון קטנות ומכילות כ- 20 סיגריות. סיגריות אלו מורכבות מחומרים ממכרים כמו ניקוטין, והם עטופים במעטפת נייר דקה, עישון הסיגריה מתבצע על ידי הדלקת אש בקצה מעטפת הנייר ושאיפת העשן מהצד השני במקום בו קיים מעין גליל ספוגי קטן. לאחר שהחומר נשרף כולו, אין עוד מה לעשות עם הסיגריה ויש לכבות אותה ולהשליך אותה אל פח האשפה. סיגריות אלו הן בעלות השפעה מאוד לא טובה על הבריאות – הן של האדם המעשן והן של הסובבים אותו ולכן המציאו את הסיגריה האלקטרונית.

ההבדל בין סיגריה רגילה לסיגריה אלקטרונית

ההבדל בין סיגריה רגילה לסיגריה אלקטרונית מתבטאת במספר דברים. קודם כל, מבחינה בריאותית; החומר שקיים בסיגריה אלקטרונית אינו מגיע לרמת המסוכנות של החומר שקיים בסיגריות הרגילות ולכן היא מהווה אלטרנטיבה עבור אנשים שהסיגריה הרגילה מסוכנת להם אך קשה להם להיגמל מהעישון. כמו כן, סיגריה אלקטרונית מבוססת על נוזל מילוי בטעמים שמתאדה בעת העישון ולכן ניתן להשתמש בסיגריה האלקטרונית יותר מפעם אחת. כאשר בכל פעם בה נגמר נוזל המילוי, ניתן למלא את המכלית מחדש בנוזל.

כך תבחרו סיגריה אלקטרונית

אם תיכנסו לחנות המוכרת סיגריות אלקטרוניות תוכלו לגלות כי המבחר שקיים בה הינו גדול הרבה יותר ממה שחשבתם. יש סיגריות זולות מאוד ואחרות יקרות מאוד, תוכלו למצוא סיגריות פשוטות המיועדות לעישון בלבד ואחרות שמכילות פונקציות שונות ושכלולים מסוגים שונים. גם סיגריות אלקטרוניות חד פעמיות נמכרות בחנות לסיגריות אלקטרוניות ועוד אביזרים נלווים לסיגריות כמו מטענים, סוללות, נוזלי מילוי ועוד. אז אם אתם רוצים לקנות סיגריה אלקטרונית, כדאי מאוד שתגיעו עם מעט רקע אודותיהן וכיוון מסוים של מוצר שאתם מחפשים.

אולי יעניין אותך גם סלילים לסיגריות אלקטרוניות