כשבני אדם נפגשים עם מכרסמים או כל מיני מזיקים, הם מחפשים את הדרך המהירה ביותר להיפטר מהם. ומה היא הדרך הזו? כמובן להזמין חברת הדברה. אך לפני שמרימים טלפון לחברת הדברה שפרסמה את עצמה בידיעון השכונתי, חשוב מאוד לברר לגביה ובדוק האם מדובר בחברה מקצועית, כזאת שיודעת את העבודה היטב ואחת שנחשבת למומלצת על ידי הלקוחות שלה. אז מה חשוב לבדוק לפני שמזמינים חברת הדברה? על מה חשוב לשים דגש וכיצד נדע שמדובר בחברה אמינה ומקצועית? כל התשובות לפניכם.

חברה בעלת רישיון מטעם משרד הבריאות והמשרד לאיכות הסביבה

הדבר הראשון שיש לבדוק כאשר מחפשים חברת הדברה הוא האם מדובר בחברה בעלת רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומטעם משרד הבריאות. רישיון זה מהווה מעין חותמת איכות עבור החברה, ומאפשרת לכם להיות רגועים כי העובדים בחברה הינם אנשים שעברו הכשרה בתחום והם יודעים כיצד לבצע את ההדברה באופן מקצועי ותקני ומבלי לגרום חלילה לנזקים בגוף.

חברה שמשתמשת בחומרים תקניים

שימוש בחומרי הדברה ירוקה תקניים ואיכותיים הינו פרמטר הכרחי שאסור לוותר עליו בעת בחירת חברת הדברות. שימוש בחומרים בעלי תו תקן יכול למנוע אסונות רבים ועוגמת נפש מרובה. ישנם חברות שאינן מקפידות על כך, וכבר שמענו לא מעט אסונות שהתרחשו כתוצאה משאיפת חומרי הדברה מסוכנים ולא תקניים.

חברה עם המלצות וניסיון בתחום

חשוב לברר היטב לגבי רמת הניסיון של חברת ההדברה הנבחרת ועל כן, מומלץ להתייעץ עם מכרים וחברים שכבר עשו זאת פעם אחת. ניתן גם לבקש מחברת ההדברות עצמה שתפנה אתכם ללקוחות מרוצים שלהם על מנת לשמוע על החברה ועל אופן הפעילות שלהם, האם הם נותנים אחריות ולכמה זמן, מה כוללת האחריות וכן הלאה.