מקלחון בחדר האמבטיה הפך להיות במיוחד היום אביזר איכותי הוא יוצר חידוש ניתן לשלב בו מגוון רחב של עיצובים שונים. בנוסף לכך הוא משדר איכות ונפוץ ולכן רבים מעוניינים לרכוש מקלחון לאמבטיה שלהם.

 על מנת לרכוש את המקלחון הפינתי מושלם יש להבין את היתרונות שיש בחברה שמייצרת אותם. מאמר זה מטרתו להסביר איך לבחור מקלחון פינתי לחדר האמבטיה? 

ניתנים לעיצוב בטעמו של הלקוח:

בניגוד למוצרים אחרים שלא לבחור אותם על ידי הלקוח את המקלחון ניתן להתאים באופן אישי וייחודי על ידי הלקוח.  ניתן להבחין בכך כי יש צורך לעצב בצורה טובה את המקלחון על ידי בחירת הצבעים ועיצובים שונים. 

מקלחון ויתרונות: 

בניגוד רב למקלחונים של פעם שהיו מסורבלים במיוחד, כיום גם מקלחונים פינתיים עשויים בעיצובים יפים  במיוחד וניתן להשתמש בהם על ידי הוספת אביזרים שונים כמו למשל: מתזים מיוחדים הגישה אל המקלחון היא קלה ניתן לגשת אליו גם עם כסא גלגלים כי הוא נגיש.

מקלחון על פי מידה: 

בכל חדר רחצה ניתן להתקין מקלחון לפי מידה מדובר במקלחון המותאם במיוחד למידות החדר. בנוסף לכך ניתן להבחין כי רבים בוחרים במקלחון פינתי שזהו מקלחון שמותקן בפינת החדר הוא מגיע מעוגל או מרובע וניתן לבחירה על ידי הלקוח. 

דלתות המקלחון :

יש לבחור דלתות על פי העיצוב האישי וכן על פי המקום שיש באמבטיה אם חדר האמבטיה קטן כדאי לבחור דלתות שתופסות פחות מקום ואם חדר האמבטיה גדול כדי לבחור דלתות אחרות. 

גובה המקלחון:

יש לבחור מקלחון באתר באטליין על פי הגובה שלכם אם אתם אנשים גבוהים בחרו מקלחון גבוה

אחריות יצרן:

יש לוודא כי המקלחון בעל אחריות יצרן ואת תוקף האחריות.