היום, כמעט בכל רחוב או בכל קניון, אנחנו יכולים למצוא מעבדת סלולר אשר מטפלת בסוגים שונים של מכשירים, בין אם זה מכשירים של חברת אפל ובין אם מדובר במכשירים שיש עליהם את המערכת של אנדרואיד.

מאחר וקיים מבחר מאוד גדול של מעבדות, הרי שאנחנו יכולים לבחור היכן להשאיר את מכשיר הסלולר שלנו לתיקון וטיפול כזה או אחר. יש לנו הרבה יותר אפשרויות לבחור, אנחנו יכולים להחליט על פי הרבה יותר פרמטרים ומשתנים, מה תהיה המעבדה הנכונה עבורנו.

כשאנחנו ניגשים להחליט איך לבחור מעבדת סלולר, אנחנו צריכים לקבוע מראש מה אנחנו מחפשים, מה חשוב לנו, ועל פי סדר העדיפויות שלנו להחליט היכן נכון עבורנו להשאיר את הפלאפון לתיקון. כמובן שאנחנו יכולים להשתמש בהמלצות וחוות דעת של חברים, מכרים או גורמים אחרים, בשביל להחליט איפה נכון מבחינתנו להשאיר את המכשיר, ולא בהכרח רק על פי מה שהמקום מציע לנו.

לפני שנבחן את הנקודות השונות חשוב לומר, היום תיקון מכשיר סלולר לא אמור לקחת יותר מכמה שעות. מה שכן, אנחנו צריכים גם לעשות את השיקול שלנו, מבחינה כלכלית ומבחינת נוחות, האם משתלם לנו בכלל לתקן את המכשיר או שמא עדיף לנו לקנות חדש, במידה ומדובר במכשיר ישן מדי.

מה הם הפרמטרים לבחירת מעבדת סלולר?

מן הסתם, הפרמטר הראשון יהיה מקצועיות, עד כמה המקום מוכר בזכות היכולת המקצועית של עובדי המקום, עד כמה אנחנו יכולים לסמוך עליהם שיבצעו תיקון מקיף ואיכותי של תיקון מכשיר iphone 10 מהתחלה ועד הסוף.

הפרמטר השני מתייחס לזמינות ונגישות, כמה מהר הם יכולים לבצע את הבדיקה ולטפל במכשיר שלנו. לא היינו רוצים להישאר יותר מדי בלי מכשיר סלולר ביד.

הפרמטר השלישי, אנחנו צריכים לברר האם המעבדה מבצעת החלפת רכיבים מקוריים, כלומר האם מספקים לנו רכיבים מקוריים או רכיבים אחרים. אנחנו נעדיף כמובן רכיבים מקוריים, גם אם זה אומר שאנחנו נשלם יותר ממה שאנחנו אמורים לשלם.

הפרמטר הרביעי מתייחס לאחריות על התיקון וכן לעלויות השונות שקשורות לזמן הבדיקה, תיקון והחלפת הרכיבים במכשיר.

מחפשים מעבדה מקצועית ואמינה לתיקון המכשיר הסלולרי? היכנסו לאתר https://sogerpina.co.il/ להתרשמות.