החברה הבין לאומית הענקית שהחלה את דרכה בתחום הספרים, מאפשרת לכל אדם להעלות את היצירה הספרותית שלו למאגר הספרים של אמזון. אופן ההעלאה אינו מורכב ואם הספרים נמכרים, מקבל הסופר גם שכר נאה.

 

שלבי העלאת ספרים לאמזון

לאור ההצלחה הגדולה של ספרי BOOKS  – E כל אדם יכול להעלות ספר ולמכור אותו באמצעות אמזון ולקבל מכל מכירה % 70 מערכו של הספר. יתרת התשלום מועברת לאמזון עבור כל פעילות ההפצה ועוד.

לצורך כך יש לתרגם את הספר לאנגלית. יש לכך כמה דרכים. אם הסופר יודע אנגלית על בוריה, הוא יכול לתרגם זאת בעצמו. אם הוא אינו יודע מספיק טוב שפה זו, הוא יכול להיעזר באדם פרילנס שיתרגם זאת עבורו, או חברת תרגום מקצועית תמורת תשלום.

אופציה נוספת היא לבצע זאת בשני מהלכים, בהתחלה להשתמש בשירותי התרגום החינמיים של גוגל ומכיוון שזה לא תמיד מדויק, לבצע לאחר מכן עריכה באמצעות תוכנת עריכה כמו ג'ינג'ר. בדרך זו התוצאה תהיה מושלמת.

 

העברת פרטי הסופר לאמזון

לאחר שהספר מוכן מזינים באתר את כל פרטי הסופר. המידע האלמנטרי לגבי שמו, מקום מגוריו וכו'. לאחר מכן מידע לגבי סווגו של הספר, אם מדובר בספר לילדים, למבוגרים בסגנון מדע בדיוני, דרמה, מתח, רומנטיקה ועוד.

מפרטים למי מיועד הספר, רושמים את פרטי חשבון הבנק להעברת כספי התמלוגים ועונים על שאלות לגבי המיסוי הנהוג בישראל, כדי שאמזון ישלמו על פי החוקים בכל מדינה.

המערכת שואלת את הסופר אם הוא מעוניין במהדורה אלקטרונית, או בפורמט של ספר נייר ובהתאם לכך הספר עולה לאתר.

אם הסופר מעוניין בכך הוא יוכל לבצע קמפיין פרסומי ופעולות שיווקיות נרחבות נוספות.

 

לחצו כאן למידע נוסף אודות עריכת ספרים דיגטלים.