אחסון תכולת דירה הינו שירות שהתפתח בשנים האחרונות לאור ביקוש שנוצר. המטרה בשירות הזה היא לאפשר לאנשים לאחסן את תכולת הדירה שלהם במקום בטוח בזמנים בהם אין להם אפשרות להחזיק אותה בביתם. הדבר נפוץ בעיקר במקרים של שיפוצים בדירת מגורים, כאשר הדיירים עוברים למקום מגורים זמני ואין להם צורך בכל החפצים של הבית הקבוע, וכן במקרים של ירידה מהארץ לתקופה מסוימת, כאשר משכירים את הדירה ויש צורך במקום אחסון עבור התכולה הקיימת.

מי מעניק שירות של אחסון תכולת דירה?

אחסון תכולת דירה הינו שירות שניתן בדרך כלל על ידי חברות הובלה גדולות אשר ברשותן שטחים גדולים ומגודרים ובהם מחסנים גדולים המיועדים בדיוק למטרה זו. יש להם שטחים גדולים בקרבת המשרד ועל השטחים הללו מונחים מחסנים בגדלים שונים שמיועדים לאחסן חפצים שונים ותכולת דירה של אנשים הזקוקים לכך. חשוב לציין, כי מחסנים אלו מאובטחים ברמת אבטחה גבוהה גם על ידי שומרים אנושיים וגם על ידי מצלמות אבטחה. הם נעולים במנעולים כבדים – הן ידניים והן אלקטרוניים וממוגנים היטב מפני פריצות או גניבות.

כמה עולה לאחסן תכולת דירה?

מחיר של אחסון תכולת דירה משתנה על פי פרמטרים שונים מכיוון שהוא נקבע לפי כמות התכולה הנדרשת לאחסון ומשך הזמן בו היא אמורה להיות מאוחסנת. המחסנים המשמשים לאחסון תכולת דירה מושכרים לפי מטרים, כלומר, כל מטר רבוע של מחסן עולה סכום מסוים של כסף. ולכן, כאשר מדובר על מחסן גדול, המחיר יהיה גבוה יותר לעומת השכרה של מחסן קטן. כמו כן, מושכרים המחסנים על בסיס יומי, שבועי או חודשי כאשר ככל שמשך זמן האחסון גבוה יותר, המחיר פר יום הינו נמוך יותר.

אולי יעניין אותך גם שירותי הובלה בירושלים