השאלה הזו צריכה להטריד כל בעל עסק, כל מנהל מחלקת שיווק, כל דוברות של כל ארגון שרוצה לקדם את המותג של החברה שלו ברשת האינטרנט בכלל וברשת החברתית בכלל.

 

מאיזה שלב הפקתי אתם מתחילים?

אסטרטגיית תוכן בניתם? תסריט כבר יש לכם? סטורי בורד כבר עשיתם? רוצים סרטון אנימציה? כמה אנימציה? רוצים שדמויות מפתח בחברה  ידברו בסרטון? מעוניינים בקריין מקצועי? אם כן אז יש צורך גם באנימציית דמויות.

אנחנו מציעים את כל השירותים הנ"ל אשר הם שלבי בסיס בדרך לסרטון מושלם!

התשלום בעבור השירות שלנו תלוי ברמת ההפקה שאתם זקוקים לה.

 

סרטון קצר שאומר הכל!

הסרטון אשר מהווה את התדמית הדיגיטלית המוכרת ברשת בכלל וברשתות החברתיות בפרט, הינו תעודת הזהות הברורה והמובנית של העסק שלכם. מסר חד וברור שמועבר במספר דקות בודדות יכול לחצוב להבות.

איפה משודרים סרטי תדמית?

סרטי תדמית מתאימים להעלאה לרשת האינטרנט, ברחבי האינטרנט וברחבי הרשתות החברתיות. משמע סרט תדמית מותאם בצורה מושלמת ליוטיוב, לאינסטגרם ולפייסבוק של העסק או הארגון שלכם, כמו כן הוא מושלם לאתר האינטרנט שלכם או למעוז הטלוויזיה הבורגנית. סרטי תדמית של מוצרים או חברות מתאימים גם בצורה מושלמת לכנסים ולתערוכות, כדי להכיר לבאי הכנס את המוצר, לשווק אותו בצורה פשוטה וברורה.

 

חשוב מאוד להפיק סרט תדמית! מדוע?

על מנת להגדיל את החשיפה ללקוחות פוטנציאליים ברחבי הרשתות החברתיות. סרט תדמית הינו הדרך אידאלית להעברת מסרים, בצורה ברורה וחד משמעית, כך שהצופה יבין בדיוק את כוונת המשורר, את השירותים שהעסק מציע וכו.

צעד צעד, יד ביד להפקת הסרטון המושלם!

אם עדיין אין לכם תסריט מדוייק אך אתם יודעים איזה מסר תרצו להעביר בסרטון שלכם התייעצו איתנו על מנת לדייק מילים, לבחור אותן בצורה נכונה וכן בכדי שהסרטון שלכם יהיה קצר וקולע.

אנו נסייע לכם לקריאטיב, בקופירייטינג וכמובן בכל תהליך הבחירה של אנימציה ושילובה עם דובר אנושי אם זהו הרעיון האידיאלי מבחינתכם!

אנו נסייע להתאים את קונספט הסרטון לעסק שלכם!