המאמר באדיבות דיגיטל גיפט

בכל הנוגע לעיצוב מרחב יש לא מעט דרכים לעשות זאת ולעצב את החלל הנתון, בזמן שתמונות מהוות דרך נפלאה עבור רבים לעצב ולקשט מרחבים, החל ממרחבים ביתיים עד חללים עסקים ומשרדים. 

הדפסה על קנבס הפכה לפופולארית במיוחד בשנים האחרונות בעיקר משום שמדובר בדרך ידידותית למשתמש, זולה ומקורית באמצעותה אפשר לעצב מרחבים. 

אבל מה זה אומר הדפסה על קנבס? 

למעשה מדובר בקנבס שהוא בד מתוח על קורות עץ במידות שונות כאשר על גביו אפשר להדפיס תמונה מהמחשב ובכך ליצור תמונה מיוחדת במינה. בד canvas משמש אמנים רבים ליצור,  הוא מעולה לציירים,  צלמים ואנשי מקצוע עבור הצגה של תמונות, החל מציור על שמן ואקריליק עד ל הדפסת צילומים. 

כמה זה עולה?

אם אתם רוצים להדפיס על קנבס תמונה שלכם או של בני הזוג, של משפחה או נופים יפים של בעלי החיים שלכם ואפילו להדפיס עבודות צילום יפות – תוכלו לעשות זאת בעלויות משתנות על פי בית הדפוס אותו תבחרו. עלויות של הדפסה כזאת יכולות להתחיל מ 100 שקלים ו הגיע למאות שקלים – תלוי בגודל ההדפסה ובצרכים שלכם. 

אם אתם רוצים להנות מתמונה מודפסת על קנבס שכבר מוכנה ואפשר להזמין אותה לכל מקום במשלוח מהיר ובחינם, תוכלו לבחור תמונות בעלות של החל מ200 שקלים עד 1200 שקלים תלוי בגודל התמונה ובצבע הנדרש להדפסה. כיום יש מגוון רחב של אופציות לתמונות החל מגשרים באמסטרדם עד תמונות של פרפרים, נופים, בעלי חיים, דמויות ותמונות אבסטרקט. 

כדי לרכוש תמונות קנבס בחוכמה – בצעו השוואת מחירים בין מספר בתי דפוס ובקרוב המחיר הטוב ביותר מבלי להתפשר על איכות.