חשבתם על שוק ונזכרתם בשוק הכרמל? אולי הגיע הזמן לפתוח קצת את הראש ולפתוח את העיניים ולגלות שווקים מפתיעים. אם בזמן האחרון לא הזדמנתם אל שוק לוינסקי ואם עדיין לא ניסיתם סיור קולינרי בשוק לוינסקי עם שוקאיט, הגיע הזמן לכך. המון מה לראות, ניחוחות עשירים, דוכנים מלאי צבעים, מסעדות מפתיעות ועוד המון מה לעשות ובעיקר – לנשנש ולטעום. 

כל מה שמתבל את השוק המפתיע

לכל מי שאוהב הפתעות, התכוננו למצוא הרבה מהם בשוק המיוחד. שוק לוינסקי הסמוך לשכונת פלורנטין המתחדשת, מעניק חוויה משובבת נפש לכל החושים. בסיור הקולינרי תזכרו להכיר את השוק מקרוב, כפי שרק מעטים למדו להכיר. הסודות הקטנים של הרוכלים, ההפתעות שמתחבאות בין הדוכנים וכמובן הסיפורים שמאחורי הטעמים. אותם סיפורי שוק שמתבלים את הביקור והולכים נהדר עם כל הנגיסות והטעמים המתוקים, חריפים ומלוחים שבהם מתבקש להתנסות.  

העושר והטעם של לוינסקי מחכה לכם בסיבוב

במהלך סיורי שוק בתל אביב תזכו לראות ולטעום ולהריח ולנשום את האווירה הייחודית של השוק. שוק לוינסקי, איך לא, משתרע לאורכו של רחוב לוינסקי בואכה רחוב העלייה. ולא תאמינו איזה עושר של חיים וקולות וכמובן טעמים, מחכה לכם לא רחוק, ממש מעבר לסיבוב. התכוננו להריח את ניחוח התבלינים שנטחנים היטב, משגע ומשכר. ריחות הקפה הטרי וניחוחות המאפים שרק מחכים שתתנו בביס. המעדנים והבקלאוות, המסעדות עם הטעם היווני, הנקניקים והבשרים, הבורקס, הכריכים, החומוס הטרי. תרגישו קוסמופוליטיים, שלא לומר כמו בחו"ל, עם טעמים של טורקיה והבלקן ועוד ועוד. לכל חנות, לכל דוכן, לכל תבליניה ולכל מסעדה מנת דגל או הפתעה משלה. ולפעמים, הסיפורים הקטנים ומראות היום יום של האנשים שמסביב, פשוט יגרמו לכם לחייך ויעשו לכם את היום. והכל הכל – בטעם טוב.