המאמר באדיבות ש.מ מיגון

אם תפסו לכם פעם את החניה הפרטית, סביר להניח שהתרגזתם. בפעם השנייה, הרבה יותר כעסתם. אבל כאשר זה קורה שוב ואולי שוב, כבר נמאס וצריך פתרון. שומר חניה מתקפל זה הפתרון שימנע מצב כזה. יותר לא תצטרכו למצוא את עצמכם מחפשים פתרון ומוצא או קוראים למשטרה. 

החניה שמורה, ללא הוצאה יתרה 

אמנם יש מחסומים חשמליים מתוחכמים, אבל לא כולנו צריכים או רוצים מחסום יקר. גם לא בכל חניה פרטית אישית אפשר להתקין מחסום שכזה. זהו היבט חשוב מאוד של שומר חניה מתקפל. אפשר להתקין את השומר הזה בכל חניה, ולא משנה אם היא צרה או רחבה. ניתן לשמור את מקום החניה שלכם פרטי באמת, אחת ולתמיד, ללא הוצאה גדולה. את הפתרון הזה לא צריך לתחזק, לא צריך לחבר לחשמל, לא צריך לחשוש שמשהו יינזק ותצטרכו טכנאי. זהו מסוג הדברים שגם אם הם לא הכי משוכללים שיש, הם עמידים, אפקטיביים ולא צריך יותר מזה. 

אפשר להתקין אפילו לבד 

בשביל להתקין שומר חניה מתקפל אפשר להזמין איש מקצוע. זה לא לוקח יותר מדי זמן, כמה הברגות ולא הרבה יותר מזה. למעשה, אם יש לכם כמה כלי עבודה בסיסיים, תוכלו להזמין ערכת התקנה ולבצע את הכל בעצמכם. פשוט מסמנים את מקום החורים של הברגים וקודחים. מרגע שרוכשים שומר חניה מתקפל ומתקינים אותו, לא חולף זמן רב. ומכיוון שזה מותקן בחניה הפרטית שלכם, לא צריך להתחיל לבקש אישורים מהשכנים או לסמוך על מישהו אחר. פתרון פשוט, זמין והכי חשוב – נוח ויעיל. מרגע שהתקנתם, אתם מסודרים. יותר לא יתפסו לכם את החניה הפרטית השייכת לכם.