הידיים שלנו הם כאלה שאיתם מבצעים שימוש רב כל הזמן. אנו נוגעים בכל כך הרבה דברים במהלכה של שעה אחת בודדה, ובמהלך הזמן הזה יכול מאוד להיות כי הידיים שלנו כבר לא תהיינה נקיות אלא כאלה שעליהן יש רובד של חיידקים שרק מחכה לשעה טובה של פעולה. אנו נוגעים בשלט של הטלוויזיה, נוגעים בידיות של דלתות, נוגעים בכפתורים של מעליות ונוגעים בידיים של אנשים אחרים בכל מיני סיטואציות חברתיות. דבר זה אומר כי חיידקים של אדם אחד עוברים במהרה אל אדם אחר, ואף מצטרפים אל חיידקים של עוד ועוד אנשים במקום שבו יש כמות גדולה של מגע ונגיעה שמחייבים שטיפה עם סבון ומים.

 

מקום עם חיידקים רבים

פעם, היה נהוג לשטוף את הידיים בסבון ומים. נכון להיום זה כבר ברור כי הסבון הוא פשוט מצע של חיידקים שרק הולך וגדל לו ככל שיותר אנשים משתמשים בו. זו הסיבה שהביאה את הפיתוח הזה של מתקן שמוציא סבון להיות בדרישה גבוהה בכל מקום ציבורי ומוסדי, כאשר הוצאת הסבון עצמו אינה חייבת להתבצע אפילו עם מגע אלא עם חיישן שמוציא את הסבון לקראת השטיפה של הידיים ממנו.

המתקן עצמו הוא כזה שיכול להיות מועד לפורענות, ועם מנגנון חכם ששומר על הידיים עם סבון וללא חיידקים זה בהחלט חשוב להתקין מתקנים מן הסוג הזה אפילו בבית עצמו.

בקרו באתר פרומושן למבחר מוצרי היגיינה.

 

שטיפה שמונעת העברת חיידקים

השטיפה של הידיים עם סבון ומים היא כזו אשר מנקה את הידיים מכל אותם המקומות שבהם הידיים היו טרם לכן, כולל בתוך תא השירותים, למשל מתלה לנייר טואלט. זה יכול להיות ביקור בשירותים שבו יש משטחים רבים מלאים בחיידקים מאוד מסוכנים, וזה יכול להיות הרגע הזה לפני אכילה של דבר מה שנכנס אל הגוף פנימה ושלם מניעה של כניסת חיידקים זה חשוב גם לשטוף את הידיים מכל הלכלוך וגם לשטוף את האוכל עצמו במידה ומדובר בירקות או פירות שאוכלים בצורה שהם אינם מבושלים.

שטיפה היא כזו אשר מונעת העברה של חיידקים הלאה אל הגוף, ושטיפה בסיוע של מתקן לסבון ידיים היא הדרך הכי היגיינית לשמור על הידיים נקיות בתהליך שהוא הכי נקי.