כאשר מדובר על השתלת שיער, מדובר על הליך כירורגי המתבצע כיום בשיטות שונות, אשר מטרתו היא להעניק מראה שיער מלא יותר לכל אדם שסובל משיער דליל או התקרחות. כיום ניתן לבצע את הליך השתלת השיער בישראל, אך ישראלים רבים בוחרים לבצע אותו למרות זאת דווקא בטורקיה. כמובן שלא חשוב היכן החלטתם לבצע את הליך ההשתלה, חשוב מאוד שתבחרו את הטובים ביותר בתחום כמו דוקטור זריאן, על מנת שהתוצאה שלכם תהיה מושלמת והשיער שלכם יראה הכי טוב שאפשר לאחר פרק זמן אשר נקבע בתהליך לצמיחת השיער המושתל.

השתלת שיער- מדוע?

אם אתם תוהים מדוע בכלל כדאי לבצע השתלת שיער, כנראה שאינכם נמנים עם האנשים אשר סובלים מהתקרחות, או שאתם פשוט אוהבים את המראה הקרח. לעומתכם, לא מעט גברים ואף נשים סובלים כיום מהתקרחות, משיער דליל ועוד. אותם אנשים אשר סובלים מתופעה זו חשים כי ההתקרחות מסבה להם מראה פחות טוב מהמראה שהיה להם עם שיער ולא פעם הדבר משפיע באופן מהותי על איכות החיים שלהם. לכן, כל אדם אשר סובל מהתקרחות ואיננו חש בנוח עם אותה ההתקרחות, יכול לברר אודות תהליך השתלת שיער ובמידה והוא אכן בוחר לבצע את התהליך, לבחור את הקליניקה הטובה ביותר לצורך ביצוע ההליך ואת הרופא הטוב ביותר בתחום זה. מדובר בהליך כירורגי בהרדמה מקומית אשר כאשר הוא מתבצע בצורה מקומית הוא לא ישאיר צלקות ובעיקר, הוא יהיה מוצלח.

היכן ניתן לבצע השתלת שיער

השתלת שיער בישראל או בטורקיה הוא תהליך אשר מתבצע בשתי שיטות מרכזיות כיום. ישנה שיטה מסורתית יותר לצורך השתלת שיער ולעומתה שיטה מתקדמת יותר. שתי השיטות כיום נחשבות לשיטות טובות ויעילות, אך בשיטה המתקדמת התוצאות טובות אפילו יותר. תהליך השתלת שיער הוא תהליך שניתן לבצע בשנים האחרונות בישראל, במגוון רחב של קליניקות. אולם, חשוב מאוד לדעת מראש שמדובר בתהליך יקר מאוד. לעומת זאת, ניתן לבצע כיום הליך השתלת שיער בטורקיה, אשר ללא ספק יכול להתבצע בצורה המקצועית ביותר מחד מעצם העובדה שבטורקיה עוסקים שנים רבות בתחום השתלת שיער בשיטות שונות ומאידך, במחיר זול הרבה יותר מהמחיר שבו מבוצעות השתלות שיער בארץ.