יום האהבה חל בטו באב, ונהוג לציין את היום עם בני הזוג, ולהעניק מתנות זה לזו. כדי להפוך את יום האהבה לרומנטי וייחודי, מוטב שתעניקו מתנות מקוריות, ולצד זה גם מרגשות. לא בטוחים מהי המתנה האידיאלית? ובכן, ריכזנו בעבורכם כמה הצעות מעניינות.

תכשיטים!

אם תרצו להעניק לבני ובנות הזוג מתנה קלאסית ומיוחדת, תוכלו לבחור בתכשיטים מסוגים שונים, כשלנשים מומלץ לרכוש צמיד ייחודי או עגילים ואילו לגברים ניתן לרכוש שעון או תליון לשרשרת. לגברים מבינכם נרצה להמליץ על תכשיט שמשך את תשומת לבנו בחנות מגנוליה באר שבע, ובכן מדובר בצמיד יד מצופה זהב, המעוטר בתליונים קטנים. אם תרצו לבחור בתכשיט אחר, נמליץ על עגילים בשילוב זירקוניה. בחרו תכשיטים שמתאימים לבני ובנות הזוג ומתאימים לסגנון המועדף עליהם.

שובר ליום בילוי בספא

מי אמר שמתנה חייבת להיות חומרית? יום כיף בספא זו מתנה מצוינת, כששני בני הזוג יכולים ליהנות ממנה, והיא אף תורמת למערכת היחסים ולשיפור הזוגיות (ואפילו מועילה לבריאות!). תוכלו לבחור בספא הממוקם בבתי מלון באזור מגוריכם, או לחלופין להרחיק לים המלח או לערים אחרות – כך או כך, וודאו שאתם מקבלים תמורה הולמת לכספיכם, לרבות כניסה למתקני המלון השונים.

סדנת בישול זוגית

ואם בחוויות עסקינן, הרי שסדנת בישול זוגית היא ללא ספק מתנה מיוחדת, ולו בשל העובדה ששני בני הזוג יכולים להשתתף בחוויה. תוכלו לברר פרטים על אודות סדנאות בישול שונות, כשכיום קיימים מקומות ייעודיים לכך, או אפילו שפים שפותחים את בתיהם בעבור הסדנאות הללו. למעשה, יש לא מעט סוגים של סדנאות בישול, החל מסדנאות איטלקיות, דרך סדנאות תאילנדיות, סדנה להכנת קינוחים ואפילו סדנאות לטבעונים! נשמע טוב, לא?

אלבום תמונות בעבודת יד

אחת המתנות המרגשות ביותר היא מתנה שהוכנה בעבודת יד. גם אם ניחנתם בשתי ידיים שמאליות, טוב לדעת שיש לא מעט יוצרות שישמחו ליצור בעבורכם את האלבום שתרצו. תחילה, כדאי לאסוף תמונות מרגעים משמעותיים, ולאחר מכן לחשוב על סוג האלבום שתרצו להעניק לחצי השני. אגב, לא כדאי להרים ידיים מהר, משום שהרשת מלאה בהדרכות להכנת אלבומים, ותופתעו לגלות שזה הרבה יותר קל ממה שנדמה לכם.

מפת העולם

זה אולי נשמע לכם כמו מתנה פשוטה, אבל מפת העולם יכולה להיות מתנה מרגשת במיוחד. תוכלו לרכוש מפת עולם לגירוד, ויחד לסמן את היעדים בהם ביקרתם ולסמן יעדים חדשים בהם תרצו לבקר. אגב, למתנה כדאי לצרף כיסוי לדרכון (ישנם מקומות שיעצבו בעבורכם כיסוי ייחודי עם עיצוב זהה).

ומה הכי חשוב? כרטיס ברכה!

האמת היא, שלא משנה איזו מתנה תבחרו להעניק, כי לפעמים למילים יש כוח משמעותי יותר, ובייחוד בימים שמטרתם לציין אהבה. רכשו כרטיס ייחודי או עצבו כרטיס בעצמכם, והקדישו את מלא תשומת הלב כדי לכתוב כמה מילים מהלב.

יום אהבה שמח!