שאלו כל אמא טרייה, והיא תגיד לכם את אותו הדבר: להיות הורה זה העבודה הכי קשה והכי טובה שיש. כן, החודשים הראשונים לאימהות יכולים להיות יפים, מיוחדים ומשמעותיים, אבל הם יכולים גם להיות מאתגרים להפליא. לא תפנקו את היולדת באיזו מתנה?

מתנות ליולדת ולתינוקות שנולדו 

לילות ארוכים ומעט שינה עלולים לגרום לכל אדם להרגיש עייף וערפילי. תינוק בוכה שנוסף לתמונה והדברים נעשים קשים עוד יותר.

אפשר להקל על יולדת את הימים הלא פשוטים שעוברים עליה ולקנות לה מתנה שמתאימה בדיוק ליולדות טריות. החל משמיכות פרווה יפיפיות בשלל צבעים, דרך סט שמיכות וכריות המתאמות ליולדת ועד לבקבוקי תינוק מיוחדים. ראו סקירה של מתנות מעוצבות לתינוקות.

מתנת מקלחת ליולדת 

וילון מקלחת שקוף עם הדפסים יפים ומושב קופצני המופעל על ידי סוללה אולי נשמע משעמם, אך בהחלט נותן לאמא טרייה את הדרך המושלמת לשמור על תינוקה תוך כדי מקלחת ארוכה וחמה.

שט מגבות מובחרות, יכולה להיות מתנה מושלמת גם כן, שכן בפריטים אלה נעשה שימוש יומיומי ותכוף.

פיג'מה נאה 

ככל הנראה היא תעביר את החודש הראשון לחיי התינוק החדש שלה בפיג'מה. פיג'מה יפה ונעימה, יכולה לתרום רבות שהלך רוחה של האם הטריה. 

אין אמא שלא אוהבת פיג'מה חדשה וכיוון שהם גם לא עולות הרבה, אפשר לקנות סט פיג'מה כמתנה; ליום יום ולחגים.

מתנה מושלמת ליולדת – שמיכה, ספר בד וכובע לתינוק 

כל אמא שילדה בפעם הראשונה, רוצה להרגיש הערכה רבה אליה בכל המובנים. אחת מהדרכים לתת תשומת לב כזו היא דרך הענקת מארזי מתנה ליולדת שהיא תאהב הכוללים למשל ספר נחמד וציורי המתאים לרך הנולד, שמיכה גדולה לאם היולדת וכמובן כובע קטן וחמוד המתאים במיוחד לתינוק.