במיוחד בשנת 2020, שנה לא טובה לכל הדעות, עם כל הבעיות הבריאותיות הטמונות בה, הגיע הזמן שנפנק את עצמינו או מישהו היקר לנו, עם מוצר בריא, מזון על, שיעשה גם טוב על הנשמה.

 

ספירולינה לבריאות הגוף והנפש

הספירולינה הכחולה היא מזון על, שמשפיע לטובה על בריאותינו, אצה שכולה ערכים תזונתיים והיא מסייעת רבות גם לבעיות רפואיות.

 

ניתן לרכוש ספירולינה קפואה, במארזים קטנים או גדולים יותר, והיא מבטיחה לכם את כל אלה: הספירולינה יכולה למנוע סרטן, דלקות, הידבקות מוירוסים, יש בה מינרלים, ויטמינים, חלבון, ברזל B12, מסייעת להורדת רמות כולסטרול ועוד.

 

מדוע ספירולינה קפואה?

כאשר הספירולינה קפואה היא איננה מאבדת מהערכים התזונתיים שלה, וניתן לשמור אותה במקפיא למשך תקופה של שנה וחצי! מומלץ להכין שייקים בריאים, זוהי ארוחת בוקר מושלמת! ניתן לומר, כי ספירולינה במצב קפוא היא בריאה יותר, מחירה נמוך יותר, היא טרייה, והמארזים המושלמים יגיעו עד אליכם לבית. קיימים מארזים של 24, 96, 72, 48 או 12 יחידות. לזה מומלץ להוסיף גם מארז או כמה מארזים של ספירולינה קראנץ'.

 

על ספירולינה קראנץ'

למעשה מדובר בחטיף טעים, כמה ביסים ממנו, ואתם כבר מיטיבים עם הגוף שלכם. לא צריך לצרוך הרבה, וניתן להזין את הגוף עם ערכי תזונה של ארוחה מלאה. ספירולינה זו קלה מאוד לעיכול, מלאה בערכים תזונתיים ונספגת בצורה מצוינת בגוף, ובנוסף, ספירולינה קראנץ' איננה יקרה. אז הנה לכם רעיון למתנה המושלמת!