שנת 2018 כבר מזמן מאחורינו. זה הזמן לסכם ולבחון מה היה לנו ומהם המשחקים שהצליחו לשבור שיאים.

המשחקים של שנת 2018 היו בעיקר משחקי הרכבה שהשתכללו והביאו איתם יצירתיות חדשה שלא הייתה עד כה. משחקי הרכבה שהעניקו לילדים את האפשרות לממש את היצירתיות שלהם, להגשים את החלומות שלהם ולהגיע להישגים גבוהים יותר בעקבות כך גם בתחומים אחרים. ההתפתחות הרגשית וההתפתחות המנטלית לצד ההצלחה הגבוהה יותר בלימודים נזקפים במידה רבה בעובדה שההורים מאפשרים לילדים שלהם לשחק במשחקים התואמים את גילם.

משחקים ששברו שיאים

המשחקים ששברו שיאים בשנת 2018 הם ללא ספק המהדורות החדשות של משחקי הפליימוביל שלא מפסיקים להפתיע ולחדש. אלו הצליחו שוב לכבוש את לב הילדים ולהושיב אותם שוב מול חלקי המשחק המרתקים.

מלבד הפליימוביל היו לנו גם משחקי הקלפים המציעים סבב משחק מהיר במיוחד המצליח להלהיב את בני כל הגילאים. כך אנחנו מוצאים הורים עם ילדיהם המשחקים יחד בשעות הפנאי במשחקי – חתחתול, במשחק הטאקי הבלתי נשכח, בקלפים של משחק בננה ספליט ועוד.

משחקים נוספים שאנחנו מגלים כי אלו מצליחים לשבור שוב ושוב שיאים חדשים אלו המשחקים עם הניחוח העתיק והמוכר כמו משחקי רמי על שלל המהדורות הקיימות, משחקי המונופול השונים ועוד.

אלו מצליחים להעשיר את הילדים הן מבחינת אינטליגנציה מעשית והן מבחינת אינטליגנציה רגשית.

התוצאות בשטח – ילדים מוצלחים ומרוצים הרבה יותר.

מה שהיה הוא שיהיה

ניתן לקבוע מעבר לכל ספק, כי מה שהיה הוא שיהיה. המשחקים שהילדים כל כך אהבו עד כה, הם המשחקים אשר ימשיכו לככב גם הלאה. הם יצליחו לסחוף אחריהם את הילדים יחד עם ההורים שלהם כאשר המדיה המתפתחת ומשחקי המחשב השונים, לא יצליחו להסיר אותם מהשטח.

חנויות המשחקים לא סגרו עד כה את שעריהם והם גם לא יסגרו אותם למרות התחזיות השחורות של ההורים הפסימיים. ההורים שרואים את ילדיהם מגיל אפס כמעט צמודים אל המחשב.

כי כשנותנים לילד את הדבר האמתי, את המשחק הפיזי הממשי, הוא משחק בו! אין אפס. זה פשוט עובד!

עוד מידע תוכלו למצוא באתר ג'ירפה – חדשות טכנולוגיה.