השכרת ריהוט מחברה אמינה

ישנם אירועים רבים המתקיימים במקומות בהם מספקים אך ורק את שטח האירוע, אירועים בשטח פתוח, או אירועים אשר נרצה לבחור עבורו בעצמנו את אופי וסגנון הריהוט – בדיוק מתוך הצרכים האלה ואירועים מסוג זה קיימת חברה לצורך השכרת ריהוט. לאור הביקוש ההולך וגובר ניתן להשכיר כיום כמעט כל סוג ריהוט שהוא עבור כל אירוע. בשוק קיימים סוגים רבים של רהיטים, העשויים מחומרים שונים ובעלי נראות ייחודית וניתן להתאים את הריהוט המושכר לכל סוג אירוע בכל קונספט.

אילו רהיטים אפשר להשכיר?

כל סוג אירוע מצריך היערכות שונה, ויידרשו לשם כך רהיטים בעלי פונקציות מגוונות, הנה כמה מהם במסגרת השכרת ריהוט:

 

  • פינות זולה – אין אירוע ללא משתתפים, ואם תרצו שהמשתתפים שלכם ייהנו ויישארו במשך כל האירוע – המשתתפים צריכים לשבת! קיימת קשת רחבה של סוגים של פינות זולה, הן עשויות מחומרים מגוונים באסתטיקה משתנה, כאשר ניתן לבחור צבע וסגנון על מנת להתאים את פינת הישיבה באופן מושלם עבור האירוע שלכם.
  • פרגוד הפרדה – לרוב באירועים מדובר בחלל פתוח גדול אשר על מנת לעצב אותו ולתחום כראוי את האזורים השונים מומלץ מאוד להיעזר בפרגוד לצורך הפרדה. מדובר במסגרת מתכת קלה לתפעול, עליה משולב באנר חלק או מודפס, לבחירתכם וכך נוצרת מחיצה בין חללים.
  • עמדת הרשמה – לעיתים באירועים מסוימים אשר המשתתפים נרשמים מראש, ואפילו בחתונות וכדומה – נדרשת עמדת הרשמה אשר בה יוכל הצוות לקבל את האורחים בצורה מסודרת ולעקוב אחר רשימת המוזמנים בצורה יעילה ונוחה.
  • דוכנים / מזנונים – דוכנים לצרכים שונים כגון תצוגה או מזון, ומזנונים נדרשים כמעט בכל אירוע. מדובר בדוכנים מודולריים אשר ניתן להתאים אל כל חלל ולעצב בכל סגנון לבחירתכם.
  • ריהוט גן – בנוסף לפינות ישיבה המאסיביות יותר שהן לרוב כוללות ספות וכורסאות, יש צורך גם בכיסאות ושולחנות קלילים יותר אשר יספקו מקומות ישיבה רבים יותר בשטח קטן.
  • בר מודולרי – דוכן המותאם לשימוש כבר משקאות, ניתן להתאים לצרכי האירוע.
  • ריהוט אלטרנטיבי – קיים גם ריהוט בסגנון אלטרנטיבי לאירועים בעלי אופי קליל ונינוח יותר, שיתקיימו למשל בטבע וכדומה.

 

את הרהיטים להשכרה האלו ועוד תוכלו למצוא בקלות וביעילות באתר דה בסט.

שירלי צדק

שירלי צדק

קניינית ומומחית לצרכנות וקנייה חכמה שתדאג שלא תבזבזו שקל אחד יותר ממה שאתם צריכים