דירות בשוק השכירות סובלות מדימוי של דירות מוזנחות, שהבעלים לא נוטים להשקיע בהן מעבר למינימום ההכרחי. יחד עם זאת, במקרים רבים, דווקא השקעה במטבח איכותי ומפנק, עשויה להיות משתלמת במיוחד, לבעלי דירות שרוצים להרוויח יותר.

 

דירות יוקרה

בעלים של דירות יוקרה להשכרה, יודעים היטב כי השוכרים שלהם לא יסתפקו בפחות מהטוב ביותר. לכן, גם המטבחים בדירות יוקרה הם מושקעים, מעוצבים ומפנקים במיוחד, גם כאשר מדובר על דיירים שלא מבשלים בעצמם, אלא מזמינים מבחוץ, או שוכרים מבשלת…

 

דירות להשקעה

בעלים של דירה להשקעה המוצעת לשכירות, רוצים להרוויח ממנה כמה שיותר. כלומר, לגבות דמי שכירות גבוהים ככל הניתן. האמת היא שלא קשה למצוא שוכרים שמוכנים לשלם קצת יותר, כדי לקבל דירה עם מטבח מפנק ומאובזר, במיוחד אם מדובר על אנשים שאוהבים לבשל, או על משפחה גדולה, זקוקה למקום אחסון רב במטבח.

 

מטבח מושקע הוא אחת הסיבות הלגיטימיות ביותר להעלאת דמי השכירות, אבל גם כאשר הדירה נמצאת באזור שיש בו היצע רב של דירות ולכן קשה להעלות את דמי השכירות, כדאי להשקיע במטבח איכותי ומאובזר היטב, כדי לעמוד בתחרות הקשה מול בעלי דירות אחרות.

 

איך כדאי להשקיע במטבח של דירה שכורה?

הבעיה העיקרית בדירות שכורות היא מחסור בשטחי אחסון במטבח קטן. ככל שיש יותר ארונות מטבח, בעיצוב מותאם לעיצוב הכללי של המטבח, כל גם עולה הערך של הדירה, שכן המטבח יכול לשרת את הדיירים בצורה טובה יותר. יחד עם זאת, אם לא מדובר בדירת יוקרה לא חייבים לרכוש מטבח יקר. אפשר להסתפק בארונות מטבח בסיסיים, פשוטים וזולים.

 

רוצים לשדרג את הדירה שלכם ולהשקיע במטבח מאובזר, נוח ופרקטי? צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעה משתלמת.