שבת חתן היא מאורע משמח בחיי כל משפחה שאחד מבניה או בנותיה עומד להינשא, ולכן חגיגה זו דורשת מאמצים מיוחדים כדי לשמח את כל הנוכחים, בני המשפחה החברים והאורחים אשר מגיעים לסעודת השבת ו/או לבית הכנסת בו נערך האירוע, בין אם מדובר בשבת שלפני החתונה או בזו שאחריה. אחד המרכיבים המרכזיים בכל אירוע משפחתי ומקצועי הוא כמובן הכיבוד המוגש במקום ולכן הזמנת קייטרינג מקצועי תשדרג כל אירוע. בשבת חתן יש נוכחים רבים, חלקם מופיעים רק ברגע האחרון ולכן נדרשות כמויות מזון גדולות וקשה מאוד להכין אותן בבית, גם אם בני המשפחה עושים כל מאמץ. הזמנת קייטרינג מבטיחה כיבוד ברמה הגבוהה ביותר ושקט נפשי לפני האירוע.

בחירת האוכל לשבת חתן

מאחר שמדובר במאורע חגיגי וחד פעמי עבור הזוג המאושר, יש להיערך לבואם של אורחים רבים ולדאוג לכל צרכיהם עם אוכל מוכן שאפשר להזמין בראשל"צ. סעודת ערב שבת תדרוש קייטרינג בהתאם למספר המשתתפים ורצוי לכלול בה סלטים (לפחות 7-8 סוגים ואפשר גם יותר) דגים, בשרים ותוספות לבחירה. ביום הגדול עצמו תערכו ארוחה משפחתית למוזמנים רבים בבית הכנסת או בבית הורי החתן, ולשם כך כדאי להזמין סלטים, תוסםות חמות ו/או חמין, וכן שתייה וקינוחים. אפשר כמובן לבחור גם תפריט חלבי יותר. מה שחשוב הוא שהמגוון יאפשר לכל אחד מהנוכחים לבחור וליהנות מהארוחה ומהאירוע אליו הגיע במיוחד.

הקפדה על סטנדרטים של כשרות

כשסעודה נערכת בשבת ואתם מזמינים קייטרינג במיוחד מאתר https://www.b-grill.co.il/ כדי לציין את האירוע המרגש, כדאי לעמוד בקשר רצוף עם גבאי בית הכנסת, כדי שהמשלוח יעמוד בכל כללי הכשרות, ויישאר טרי אחרי שיאוחסן בתנאי קירור טובים. כמו כן יש להקפיד על כשרות בהתאם לכללים הנהוגים אצל האורחים הרבים שיגיעו.