אזרחים רבים כבר נתקלו במודעות של כרטיס אשראי פליי קארד מבית חברת לאומי קארד. כרטיס האשראי הוא שיתוף פעולה של חברת לאומי קארד עם מועדון הלקוחות של חברת התעופה הלאומית אל על. בכרטיס מגוון רחב של הטבות מיוחדות למועדון הלקוחות, וניתן לעשות בו שימוש בחנויות ובתי עסק בארץ בחו"ל או באינטרנט. ההטבות בכרטיס מתפרסות על פני מגוון בתי עסק רחב וההנחות בהחלט מפתות ויכולות להיות מעניינות לקבוצות אוכלוסייה שונות.

למה לבחור פליי קארד?

חברת לאומי קארד וחברת אל על יצאו בשיתוף הפעולה של פליי קארד כדי להביא לכמה שיותר לקוחות מועדון ייחודי ואקסקלוסיבי. כל רכישה אשר מתבצעת בכרטיס האשראי מעל סכום של 250 ₪ מזכה אתכם בנקודות הנוסע המתמיד ומקרבת אתכם לחופשה הבאה שלכם עם אל על. כמו כן, חברת אל על מעניקה מתנת הצטרפות לגולשים המעוניינים להצטרף דרך אתר האינטרנט של 100 נקודות נוסע מתמיד.

בגזרת ההטבות וההנחות, ניתן למצוא רשתות מובילות בישראל כמו צומת ספרים, שקם אלקטריק ומחסני חשמל. כולן מעניקות לרוכשים בכרטיס האשראי פליי קארד הנחה במעמד החיוב הראשון בבית העסק. כמו כן לכל חברה יש מדרג סכומים ממנו ניתן להתחיל צבירת נקודות הנוסע המתמיד. למשל בחברת שקם אלקטריק על כל 80 ₪ תצברו נקודה אחת.

כרטיס אשראי פליי קארד

שלוש ארבע ולחופשה!

אין כמו ריח של נתב"ג באוויר, ואתם כבר לא יכולים לחכות עד ליום שבו תגיעו שוב לשדה ותצאו לחופשה הבאה שלכם. לגבי השאלה שנשאלה בכותרת: האם מדובר בכרטיס משתלם? טוב לדעת כי עם פליי קארד כל קנייה יום יומית שלכם הופכת הלכה למעשה לנקודות נוסע מתמיד במועדון אל על שכן אלה מקרבות אתכם צעד נוסף לקראת רכישת כרטיס הטיסה. לכרטיס תשלום חודשי של 19.90 מה שהופך אותו לאטרקטיבי עוד יותר לאלה מכם שמעוניינים להיות חלק מחוויית הטיסה של נוסעי אל על בישראל.

נסכם ונאמר שאם אתם נוהגים לטוס לעיתים קרובות, ונהנים מחוויית שופינג במותגים הגדולים, יכול מאוד להיות שכרטיס פליי קארד יהיה אפקטיבי בעבורכם.